Bir eyvallah der misiniz bana?

Burada geçirdiğim zaman içinde ne kadar hassas bir insan olduğumu, diğer insanlardan uzak kalmam gerektiğini bir kere daha anladım. Tanımadığım insanların bile benim kalbimi ne kadar kırabildiğini, ne kadar derinden etkilendiğimi anladım... Siteden gidiyorum. Umarım bir daha dönmek nasip olmaz. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun... Söylemek istediğiniz bir şey var mı?
Bir eyvallah der misiniz bana?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bir uzmanla konuşma tavsiyemi yabana atma :) hoşçakal :)

0|0
    0|0
    • Siteden gitmiyorum, uzmanla da konuşmuyorum. İnsanlar beni yargılıyor, ben de fevri davranıyorum. Olan biten bu sadece. Doktor sevgili konusunda gerekeni zaten söyledim. Genel olarak sevilmeyen bir insanım, bu tespitin doğru olabilir ama sevgilim konusunda yanılıyorsun. Bunu gönülden hissedebiliyorum ben, yani onun sevgisinin gerçekliğini... Diğer insanları zaten ben de sevmiyorum. Sevdiğim bir avuç insan var, onlar da yeter. Fazlası zarar. Haydi kal sen de sağlıcakla... :)

• Senin gibi birine hakaret etmek anlamsız. Sen bir sosyopatsın ve tedavi olman lazım. Eski yorumlarını ettiğin küfürleri sorduğun o saçma sapan bebeksi soruları gördüm.

• Sen nesin peki? Haydi kendi analizini de yap mümkünse. Gönderilerini okuduğun, hiçbir iletişim kurmadığın birine nefret beslemen, sataşman neyin nesi? Seni kendinle başbaşa bırakıyorum. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• gülü gülü

0|0
    0|0
  • Kendine iyi bak yolun açık olsun

0|0
    0|0
  • kendine iyi bak

0|0
    0|0
  • Güle güle

0|0
    0|0
  • Eyvv

0|0
    0|0
  • Şurdaki insanlari umruna mi takıyorsun

0|0
    0|0
  • Boşver insanların dediklerini.
    Bu kadar ciddiye alma hele ki sanalda ki insanların dediklerini..

0|0
    0|0
  • Seni ilk defa görüyorum ama son görüşüm olacakmış :( :)
    Hadi eyvallah

0|0
    0|0
  • selametle

0|0
    0|0
  • Güle güle 👋

0|0
    0|0
  • Eyvallah da niye bu kadar önemsedin dalgana bak

0|0
    0|0