Delirdim sanırım?

Sosyal fobi ile cebelleşiyordum. Yenmek için çoğu kez hata yaparak üstüne giderek yenmeyi denedim. Çok rezil oldum. Ve şu an bunları unutamıyorum. Sürekli düşünyorum dikkatim dağınık sürekli ve herşeyin farkında oldugum halde bir tepki veremiyorum. İnsanlar beni yanlış tanıyor. Sanki çok şey kaybettim gibi hissediyorum yardım edin be kafayı yiyorum sanırım. Sürekli felsefe tarzı şeyler yapıyorum anlamıyorum.

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar takma kafana, herşey yoluna girer

0|0
    0|0
    • Girmiyor be :(. Sürekli bu yanlış anlaşılma dürtüsüyle yaşıyorum. Kişilikten kişiliğe giriyorum. Kimi sevdğim kim oldugum hiçbiri belli değil be.

• bence bir psikoloğa gitmelisin

• #GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyorum. Bendede sosyal fobi vardi. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayi yeme laIm olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• konuşalım mı bende benzer şeyler yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu daha ne ki benim gibi olsan napican

0|0
    0|0
    • Herkes derdin en büyüğünü kendinde sanar. Hayırdır demek istiyorum niyede nedir derdin?

• Ne sen sor ne ben kelimelere dökmeye çalışayım. Sende bu kadar takma kafaya insan ne yüklerin altında eziliyor da ayaktaymış gibi yapıyor hersey girer elbet yoluna

• Umarım girer saol yinede desteğin için

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;