Bunlara kim söz hakkı veriyor :D?

Sinirden gülüyorum ya :D Kim bunları ciddiye alıyor da çıkıp konuşma hakkını kendilerinde buluyorlar.Bunlara kim söz hakkı veriyor :D ?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanların, erkeğin mevcut vücut sıcaklığıyla tahrik olup cinsel arzularının artış gösterme durumu olduğu için zinaya girer. "Kimbilir ısıttığı koltuk bu kadar sıcaksa vücudu nasıl sıcaktır?" gibi düşüncelere kapılarak yanlış düşüncelere kapılmalarına sebep olur.
    Gibi saçma sapan bir düşüncelere kapılan, kadınları seks objesi olarak gören, kadına mal muamelesi yapan zihniyetin sapıkça örneklerinden biri sadece bu. Pek takılmamak gerek böyle din tüccarlarına ;)

1|0
    0|0
    • Saçmalığa bak ya benim aklıma bile gelmiyor bunların beyinleri fesat çalışınca tabi :D

• Amaaann boşver :) Takılma bu deyyuslara :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunun Bir Konuşmasını İzledim Bir Videoda Yemin Ederim Secde Ettim! İyiki Bu Güruhun İçerisinde Bir Kadın Olarak Dünyaya Gelmemişim..

1|0
    0|0
  • Bunların kanları ilgimi çekmiyor desem , herşeyi anlatmış olurum.

1|0
    0|0
  • Bunlar da o düşünceyle mutlu
    Başkalarına böyle yaşamı dikta etmedikleri sürece fikir özgürlüğüdür
    Takma kafana hayatını istediğin gibi yaşa

1|0
    0|0
    • Onların mutluluğuna afedersin ama zıçayım o nasıl düşünce ya

• Sen bu oturup kalktığında ki sıcaklıktan kadınların tahrik olacağını zanneden zihniyeti nasıl biseks olmakla bir tutuyorsun?

• Benim bir ya da ayrı tutmam değil sorun
      Ben inançlı bile değilim
      Sadece Bahsettiğim başkasına zorla kabul ettirme davranışı yoksa mantıklı ya da saçma tüm fikirlerin ve tercihlerin özgür olması gerektiği

• Allah Allah 😄

1|0
    0|0
  • Bunu burdan alın oruç basına vurmuş

1|0
    0|0
  • bunlar müslüman değil sarıklı din tüccarı yobazlar. Bunlar adamı islamdan dahi çıkartır.

1|0
    0|0
  • Bu gibilerini toplayacan. Sehir coplugune atacan. Ustunden de dozerle gececen.

1|1
    0|0
  • allahım yaa :/

1|0
    0|0
  • Bu ülkede bunu ciddiye alacak sapık bir kitle var. Malum partiye oy atıyorlar.

1|0
    0|0
  • iyide mikimiz değil g*tumuz değiyor oraya :D

1|0
    0|0
  • Böyle hoca olmaz olsun

1|0
    0|0
  • Adam agır sapık serefsiz it

1|0
    0|0
  • İstanbul'da metrobüste gidenlere bu hoca nasıl bir yorum yapar merak ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Kadın totsunu koyuyor ya ondan demk :))

1|0
    0|0
  • Bunları sıyırmış

1|0
    0|0
  • Tipe bak ya :D :D Hocaymış a... salak hocası :D

1|0
    0|0
  • haha

1|0
    0|0
  • Şu tür insanlar neden yaşıyor anlamıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok artık :D :D :D

1|0
    0|0
  • Sacmalik

1|0
    0|0
  • bence sen bıraz arastır !!!

0|0
    0|0
    • Ya bir git işine :D

• Siz böyle İslamı yanlış anlatanlara inanarak zaten ahiret için en büyük hatayı yapıyorsunuz. Sen gülmeye devam et. Allah Kitap göndermiş, Peygamber ilan etmiş. Kitapta yazanla Hz. Muhammed'in hadislarine inanacaksın gerisi yalan. Ben Kura-ı kerimde erkeğin sıcaklığına oturmayın yazan bir ayet bilmiyorum. Hadiste yok! Anladın?

• @keydrops_03 Helal len işte bu :D 13 yaşındaki kızları kendilerine karı eden şarlatanlar var neymiş din öyle diyor hay öyle dine

Yükleniyor... ;