İstanbulun trafiginden pahalılıgından sıkıldım tasınıyorum?

Arkadaşlar dostlar romalılar :D Arkadaşlar mersinden bir arkadasım var bayan anlata anlata bitiremedi. Şimdi bana İstanbul söle onsuz yapamam olayıyla yaklaşmayın. Çalışmaktan zaman kalmıyor trafikten bıktım pahalı arkadasım 700 tl ye havuzlu mezıtlıde lux evler oldugunu ve yiyeceklerin cok ucuz ve nefis oldugunu soyledi 1300 tl aylık gelırım var 500 600 tl ile yasanırmı cok güzel yasanır dedi arkadaşım bir el atın dogruysa haftaya tasınıcam bıktım artık bu arada ev benım 1300 tl kıraya verıcem nerden gelicek para diye sormayın.

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mersin cidden yaşanılacak yer. İyi edersin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Mersin süper bir yerdir. Doğası harikadır. Özellikle Taşucu ve ilerisindeki Ovacığın doğasına bakmaya doyamazsın denize girmeye kıyamazsın ama insanlarının çoğu kötü. Zira halkın çoğu suriye ve türevi. Ama dersen ki benim medeniyetle işim olmaz git.

2|0
    0|0
    • ya iyiside var genelleme yapma arkadaşlarım var cok iyiler ama bayan benim gibi erkekleri cok keko diyolar ama insan olsun yeter :D

• Genelleme yapmadım sadece orayı iyi bilirim ve inan bana erkeklerin keko olduğu kadar kadınların bir kısmı hariç geneli dar beyindir. Ayrıca çoook sıcaktır.

• Ben okul tatile girdiği halde gitmiyorum ve şu an fsm köprüsüne gireceğim Avrupa geçiş tıkalı mazot yok karnım aç

1|0
    0|0
    • ya kendimize zaman ayıramıyoruz öglen bile trafik var ya

• Şu an kitlendi trafik bak daha kafayı köprüye sokamadım Beyoğluna 1 saate varsam iyi 😰

• Bahçeli müstakil bir ev bul bende geliyorum...

1|0
    0|0
  • Güle güle

1|0
    0|0
  • mezitli nerede benide götür yanında

0|0
    0|0
  • La get bende ıstanbul a gidiyorum 1000 lira kiralar ne yapacam onu düşünüyorum neresi ucuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru karar.

1|0
    0|0
  • Nereye gidersen git hiçbir yer İstanbul kadar güzel olmayacak. Taşı toprağı altındır İstanbul'un Fatih boşuna fethetmedi :) Ama tabi geçinemiyorsan git fakat hava olarak yaşantı olarak İstanbul eşsiz :) Hakkında hayırlısı olsun canım :)

0|0
    0|0
    • neyini fethetti canım sehır magandalarınımı 5 tl ye aldıgımız dometesi mi curuk besıktasta 5 tl ye içitimiz cayımı fazla mesailerimi anlamadım neyını savunuyosun istanbulun heryeri cop canım yola atıyoruz copleri mazot mu temız hava :D

• Ohooo sen baya bıkmışsın :D Ben ne olursa olsun seviyorum :D Gittikten sonra özlersin eminimm :D

• Sen nerden geldi bu para diye sormayın demeseydin kimsenin aklına gelmezdi bu herkes asgari ücretle çalışıyor diye düşünürdü.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;