Neden hep kötüler kazanır?

Kötüler için başarıya giden her yol mübahtır, hırslıdırlar, amacına ulaşmak için en yakın arkadaşının zengin eşine bile gözünü dikenleri tanıyorum. Arkadaşlar böyleleri neden hep başarılı olurlar? Zalimler uzun yaşarmış. Allah bu kadar beddua alan zalimleri neden uzun ve lüx içinde yaşatır? Bunun açıklaması nedir?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadım ama söyleyim; kötü yalakadır, alçaktır, ideali yoktur. Olunandan birşey öğrenmek değil de biraz öğrenmekle birşey olmanın derdindedirler. Kişiliğe sahip derin karakterlerde oldukları gibi tek yüz ifadesi vardır; ancak kötüler'de nabza göre şerbet dediğimiz durum'a ve devre göre yüz ifadeleri mevcuttur. Bu da onları her akan suya götürmektedir ki bu da onları bir yerde "başarılı" yapmaktadır; ancak bu hakettikleri ve bildikleri anlamına da gelmiyor. Bu sadece pozisyon anlamında başarıdır; pozisyon ötesi çığır açıcı bir durum değildir.

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun ayrıca onların başarısını geçici görüyorum. bu dünyanın bir de öbür tarafı var...

• Aslında ona başarı demek de yanlış, geçici bir takım kazanımlardır. Başarı, geniş anlamıyla zaman'a yayılan bir kavramdır.

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kötülerin hayatta kaybedecek hiç bir şeyi yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tayyip mi

0|0
    0|0
  • Adaletsizlik işte.

0|0
    0|0
  • kotuler kazaniyo ama biz kotu olunca kazanamiyorz o ne is peki

0|0
    0|0
  • Belki bu dünyada onlar kazanabilir ama dier dünyada iyiler kazanır allahın işine karisilmaz tabi ama mantıken böyle

0|0
    0|0
  • kazanmazlar geçici olarak kazandıklarını zannederler

0|0
    0|0
  • allah demeseydin tanri deseydin derdini öyle anlatsayin daha iyidi seytanin sucunu tanriya yikmak haksizlik deilmi

0|0
    0|0
  • Hayat böyle malasef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötülerin yuzuste çektiği vakitte vardır merak etme. allah kimsenin yanina birakmaz. evi villasi olur bugün bir bakarsin bir ekmek zor bulur

0|0
    0|0
  • kaybedenlerin uydurudugu bişey o

0|0
    0|0
    • Yoo ben uydurmadım. Esad a bak lüx içinde yaşıyor. O kadar beddua alan terör örgütü liderlerine bak.

• yani senin başındakına benzemez diyorsun sorana. d

• Ee yani. Öyle diyorum. Zorla siyasette tutulan bir adamdır çünkü.

Yükleniyor... ;