Kızlar hangi özelliğiniz veya davranışınızla diyelim;erkeklere yaka silktiriyorsunuz :) ?

Erkekler siz peki bir kadının hangi huy veya davranışlarından diyelim " bunalıyorsunuz" ?
Erkekler için temsili :)>>>>>
Kızlar hangi özelliğiniz veya davranışınızla diyelim;erkeklere yaka silktiriyorsunuz :) ?
:D :D :D asfhczdzx

Güncellemeler:
Erkeklerin hic bir problemi yok heralde bu kadinlar kendi kebdilerine problem olduklarini duaunuuorlar.. ola bir erkekte yorum uapsin tek kaldim..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıskançlığım

0|1
    0|0
    • Bu bir kadinda asiriya kacilmadigi surece cok hos olabiliyor :)

• Keske herkes sizin gibi düşünse :)

• Yani kiskancligin bir sevgi ve ilgi belirtisi oldugunu kabul etmeyen ben diyorum bunu.. gordumki gecen her iliskimde hep yanilmisim.. sevimlilik katiyor bana gore kadina diye dusunuyorum.. bilmiyorum belkide yaniliyorumdur

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• çok netimdir. kadınlar genelde ima ederler, şu bu. çat çat söylerim. hatta bazen fazla çat çat söylerim. "bak yavrusu. bu davranışın beni rahatsız ediyor." derim. bu sefer bu triplere girer. dslkd.

0|1
    0|0
    • Halbuki karsindaki insana ceki duzrn verecek ikaz ve telkinlerin neresi yaka silkitici bir haraket degil mi :) ?

• Üstünlük kurmaya çalışmalarından

0|1
    0|0
  • çok umursamazım.

0|1
    0|0
  • Ayrıntılara takilan biriyim. Birisi yalan söyleyince hemen anlarım çok da üstüne giderim genelde bu durum kimsenin hosuna gitmez

0|1
    0|0
  • Sinirim

0|1
    0|0
  • İnatçılığımla. d

0|1
    0|0
  • Aşırı kıskancım kendim kurup kendim inanıp kavga ederim 😂

0|1
    0|0
  • Ben çok inatçıyım :) ama ailem dışında şikayetçi olan olmadı bundan ;p

0|1
    0|0
  • Ne demiş atalarımız 'Tatlı dil yılanıda deliğinden çıkarır, erkeğide' ;)

0|1
    0|0
  • Mallıklarımla

0|1
    0|0
  • Reddetmem ve fazla bilgili olmam sanırım oturup sohbet bile edemiyorlar

0|1
    0|0
    • Suskunluklarin xogu ya bu sebepyen oturu ya da hisli olmaktan oturu zaten.. senide anlamak lazim

• Erkeklere yaka silktirdiğim bir özelliğim yok sanırım:d

0|1
    0|0
  • Haha :D bilmem ki :/

0|1
    0|0
  • Surekli sikayetlenmek

0|1
    0|0
  • Çok konuşuyorum. Aslında haklısın dese susucam

0|1
    0|0
  • herşeyden çabuk sıkılırım

0|1
    0|0
  • Çok konuşmaları ve yersiz basit esprilerden

0|0
    0|0
    • Kadinlar hangi huylarinizla erkeklere yaka silktiriyorsunuz? Diye soruyorum :).. sen mi cok konusuyor ve basit espiriler yapiyorsun yani?

• umursamazlık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;