Estetik olmak istemiyor muyum?

Merhaba herkese. Umarim beni yadirgamadan oneriler verebilirsiniz. Bir ay icinde burnumdan estetik ameliyat olacagim. 1 yildir kafama takip istedigim bir sey. Aslinda kendimle barisik olmayi cok isterdim ama bir turlu beceremedim. Surekli belgeseller izliyorum insanlarla ilgili. Kafasinda tumor olan mi dersiniz dogustan surati olmayan vb yani eksik dogan insanlar ya da bana kiyasla 'kotu' diyebileceginiz turden. Sukur edip sahip olduklarimla yetinmek istiyorum. Gorebildigime yuruyebildigime o kadar minnettarim ki. Bu kadar seye sahipken burnumdaki hafif bir kemigin beni rahatsiz etmesi cok garip. Sizce ne yapmaliyim nasil vazgecip burnumla barisik olabilirim.. bir yandanda imkanim varken neden yaptirip daha iyi hissetmeyeyim diyorum. Isteyen yanim daha agir basiyo buda beni uzuyo aslinda. Kendimi gucsuz hissettiriyo. Onerileriniz nelerdir... deneyimleriniz varsada yazabilirsiniz benim gibi olup vazgecen ya da yaptirip mutlu olan pisman olan bekliyorum tesekkurler

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

• canım benim herkes heryanını begenmek zorundeğilki herkesn kendi vücudunda bir takıntısı vardır aslına bakrsan istiyorsan ol ameliyat daha mutlu hissedersn

1|0
    0|0
  • Bence yaptır kendini daha iyi hissedeceksen. Güvenebildigin bir yerde. Bu yanlış bir sey degil. Birinin durumunun daha kötü olması senin sahip oldugunla yetinmen gerektigi anlamına gelmez bu iliskiyi nasıl kuruyorsunuz anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Eğer istiyorsan yaptır. Evet daha büyük sorunlarla başa çıkanlar var ama bence hoşuna gitmiyor ve rahatsız oluyorsan imkanı varken yaptır. Tabii barışık olabiliyorum diyorsan bırak yaptırma. Sonradan pişman olursun diye diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;