Senin gibi düşünen insan hep uzaktalar farkında mısın, acaba neden uzaktalar düşündün mü?

Hep aynı kafadan insanlar hep farklı şehirlerde hiç fark ettiniz mi?

Sizin gibileri var sayıları az olmuyacak şekilde fazla sadece üç beş serpilmiş sizin gibileri farklı şehirlere ve farklı semtlere :)

Örnek vermek gerekirse sizin gibi küfür eden sizin gibi iç çekebilen sizin gibi sevmeyi güzel gerçekleştiren sizin gibi aynı şarkının aynı nakaratında takılan ve tekrar söyleyen birisi var...

Ama uzakta sebebi nedir Yaratan mı çok adaletsiz yaşam şartları mı zalim !
Senin gibi düşünen insan hep uzaktalar farkında mısın, acaba neden uzaktalar düşündün mü ? Görüş ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz lütfen argo, küfür ve nefret söylemi içermesin görüşleriniz tek ricam bu Teşekkürler :)

@Âηgêlśćяч sohbetimizden aklıma geldi geçenlerde ki o yüzden sormak istedim :)
#pilavüstü #BenimGibisiHepBirAdımUzaktaBana #Yaksigarayıkeke


4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Zeusun varlığının kanıtı olan olaydır buyrun okuyun anlarsınız.

  Yunan mitolojisinde tanrıların kralı, göklerin hakimi Zeus'un yarattığı insanlar eskiden dört kollu, dört bacaklı, bir kafada iki ayrı yüze sahip, sırtlarından birbirlerine yapışmış şekilde ve her insan çift olarak yaşar şekildeymiş. Bu insanlar çifter çifter mutlu şekilde yaşamlarını sürdürürken, keyiflerine düşkünlükten dolayı tanrıları Zeus'a şükretmeyi unutunca Zeus insanları uyarmış. Kendisini unutan halka krallığına yakışan bir ceza vermek isteyen Zeus, onların huzurunu toplamak için kolları sıvamış. Bakanların gözlerini kör edecek kadar parlak olan bıçağıyla insanları ikiye bölen Zeus (şimşeğiyle ayırdığı da söylenir), onların ruhlarını da ikiye bölmüş. Artık her insandan iki tane varmış, yani birbirinin eşi olmayan ama birbirinin eşi olan parçalar her tarafa dağılmış. Zeus insanları diğer parçalarından ayrı yaşamakla lanetlemiş ve böylelikle ömürleri boyunca ruh eşlerini aramaları için onları cezalandırmış. Aynı zamanda Zeus'un insanlığa hediyesi olarak bilinen ruh eşini arama olayı bu lanetle beraber günümüze kadar gelmiştir. Yunan mitolojisinden gelen ruh eşi efsanesi dünyanın bir ucundaki ruh eşini bulma olasılığıyla, insanları bir arada tutarak bir çeşit düzen sağlamaktadır.

  Bir mucize gördükleri zaman da eğlenceye alıyorlar. (SAFFAT/14)

  İnkâr edenler de, kendilerine ansızın kıyamet gelinceye veya akîm (kısır) bir günün azabı gelinceye kadar, Kur'ân'dan şüphe etmekte devam edip giderler. (HAC/55)

  İNKAR ETMEYİN İNKARCILARDAN OLMAYIN ZEUS'A DUA EDİN.

  0|1
  0|0

Kızlar Ne Diyor 26

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;