Ben okuldaki "o kız" olmak istiyorum?

Hepinizin okulunda vardır herkesin ilgisini çeken popüler kız, ben o kız olmak istiyorum. Fakültede tanıdığım kimse yok kimseyle arkadaş olamıyorum. Ben o kız nasıl olacağım?

0|0
1220

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için bir yere kayit olup harç yatırmana luzum yok. Şunu sakın unutma fakültedeki popi olan bir kiz her zaman sevilmek değil "götürülmek" planlarina konu olan kızdir. Ayrıca bunun icin birsey yapmamistir. Onu bu konuma sokan cevresindekilerdir. Yanindaki daha cirkin ve salak kizlarin ona hayranligi. Hocalara yilismasi sebebiyle hocalarin, her aktiviteye (genellikle tiyatro gibi dans gibi herkesin cok cesaret edip katilmadigi) katilarak ismen tanınma oranini artirmasi.. ve bu gibi faktörler. Sen kim ol biliyo musun. Popi kizin golgesinde kalmamis. Sessizligi ve asaleti ile arka planda pozunu vermiş. Ulaşılması daha zor olan kız ol. Lcw gibi olma tomy Hilfiger. Gibi ol. Burgerking gibi olma starbucks gibi ol. Inan bana sen kazanmiş olursun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• bende murat boz gibi olmak istiyorum. ama olamıyorum. hayaller güzeldir ancak hayalleri gerçeklere inandıktan sonra görmek daha doğru olur...

4|1
    0|0
  • Fitness başla fiziğin düzelsin kitap oku film izle kültürün artsın bakımına önem ber güzeliğin artsın ve o kız ol 😊

0|0
    0|0
  • Hayat bir nefestir aldığın kadar, hayat bir kafestir kaldığın kadar, hayat bir hevestir daldığın kadar.

0|0
    0|0
  • onun için yeterince güzel alımlı cilveli burnu büyük olmalısın. bunlar varsa olabilirsin... resmini koysaydın eksiklerini söylerdik...

0|0
    0|0
  • İlgimi çeken yoktu öyle sıradan gelip giderdim okula

0|0
    0|0
  • Şu kız olmazmi

0|1
    0|0
  • Olursun

0|0
    0|0
  • Birisine verirsen o derler hemen

0|0
    0|0
  • Olamazsın çünkü bu soruyu soracak kadar özgüvensiz ve eziksin özgüvenin olacak güzel olacaksın bakımlı olacaksın havalı olacaksın kendinden emin olacaksın sen zayıf bir karaktersin asla öyle olamıcaksın.

0|0
    0|0
  • Olursun korkma..

0|0
    0|0
  • Bence o şekilde dikkat çekeceğinize çalışkanlığınız, başarınız ile adından söz ettirseniz daha iyi olmaz mı? En kalıcı başarı bu bence.

0|0
    0|0
  • O kızlar genelde orsp.. Oluyorlar ama yinede sen bilirsin

1|0
    0|0
    • Olmayan da var ama. Zaten erkek değil kız arkadaş istiyorum ben

• İyi niyetliysen bolcana arkadaşın olur sıcakkanlı davran sadece etrafındakilere

• olailirins

0|0
    0|0
  • Bole soruyu sordugum muddetce olamicaksin yorma kendini

0|0
    0|0
  • Cücudun bakımlı olmalı arka taraf onemli :D

0|0
    0|0
  • Okul bitti ya

0|0
    0|0
  • olalı arkds aleyna

0|0
    0|0
  • "O kız" dediklerin kişilerin yaptıklarını yapabilirmisin bizim okulda altından geçmedigi kişi kalmayınca "o kız " modern deyişle popüler kız lakapı takıldı sende mi öyle yapcaksın :/

0|0
    0|0
  • Popo ve göğüs yoksa biraz zor. Onları büyüt dar ve açık giy tamamdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Popüler olmak zor iş. Bence uğraşma. Hem diyelim popüler oldun. Ondan sonrası daha beter. Popülerliği yürütmek mesele

1|0
    0|0
  • Bence hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • Herkesle arkadaş ol

0|0
    0|0
  • Popürlerlik için güzel ve paralı olman lazım

1|0
    0|0
  • Sa ben o kız 😄😄 saçmalık dediklerin boşver o popülerlik çok güzelsen bulur seni

0|0
    0|0
  • şu ergenliğini aşmadan bırak " o kız" olmayı "o" bile olamazsın asdfgh

0|2
    0|0
  • Ya dogusdan olursun; ya da olmazsin, okadar 😏

0|0
    0|0
  • Derslerinle olabilirsin

1|0
    0|0
  • Popüler olmak neden bu kadar yüksük bir mertebe gibi algılanıyor anlamış değilim

1|0
    0|0
    • Ne güzel yalnız kalmıyorlar işte ben sürekli yalnızım

• Sürekli yalnız olmak çok sıkıcı ama

• 1-2 gerçek dost edin gerisi fos olur

• Açık giyin erkeklerle samimi ol ama okulda taninanlarla samimi olacaksın bakımlı olacaksın

1|0
    0|0
  • Hiç uğraşma bence kendin ol yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;