Büyü yaptıran var mı?

Aranızda büyü yaptıran var mı sonuçları nasıldı?

0|0
815

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Peygamber Efendimiz Buyuruyor: "Büyü yapan kişi küfre girmiştir." "Muhabet için efsun yapma, ip
    liğe okuma, büyü yapmak şirktir." "Büyücüye, müneccime, gaibden haber veren kimseye inanan kişi şirke gider.
    Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allah;a sığınırım de" (Felak Suresi 4)

Kaynak Linki : www.manevihayat.com/.../

0|0
    0|0
  • En son Saruman Hocaefendi Hazretlerine uğramıştık. Gördüğünüz üzere nefesi bayağı kuvvetli:
    https://www.youtube.com/watch?v=2SiCpnPJssc

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın tüm yapanlarında Allah belasını versin

0|1
    0|0
  • Vardır.

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • Yapmadım yaptırmadin. Allah yapandan da yaptıranlardan da korusun beni ve sevdiklerimi.

0|0
    0|0
  • böyle şeylerle ugraşmaya utanmıyomusunuz

0|0
    0|0
  • gandalf gibi mi

0|0
    0|0
  • Önce internetten bak bakalım öyle şey yaptıranların sonunu.

0|0
    0|0
  • büyü en büyük ggünahlardan o yüzden büyü yerine esmalardan okumayı denemelisin

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok..

0|0
    0|0
  • büyü anlamı cinler musallat oluyor yapmayın şunu ya bir insan hayatın içine niye ediyorsunuz seni gibiler çok kötü ALLAH belaniniz versin

0|0
    0|0
  • korkuyoruz öyle şeylerden

0|0
    0|0
  • uğraşmam boş işlerle

0|0
    0|0
  • Öyle şeylerle ışım olmaz ama bir arkadasim anlatıyordu babaannesi böyle şeylerle uğraşıyomuş işte babası annesini sevmiş annesi güzel ama babası baya çirkin annesi kabul etmemiş işte babası birkaç kez daha gitmiş istemeye yine de kabul etmemişler ama sonra babaannesi birşey yapmış kabul etmişler artık ne kadar doğru bilemem :)

0|0
    0|0
  • Sonuç seni bulur her zaman yaptıran zararlı çıkar çevremdede bunun örneklerini gördüm.

0|0
    0|0
  • Hiç gereği yok öyle insanın yeri cehennem toprak bile kabul etmiyormuş Allah korusun yapanında yaptıranında yeri yoktur canım düşünme bile :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;