Televizyonda çıkan islam ı anlatan hocaları samimi geliyor mu size samimi geliyor ise hangileri samimi geliyor?

Televizyonda çıkan islam ı anlatan hocaları samimi geliyor mu size samimi geliyor ise hangileri samimi geliyor veya neden samimi gelmiyorlar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç birini dinlemedim kim çıktığını bilmiyorum..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi gelmiyorlar. Ozellikle hatipoglu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mustafa Karataş hem güldüruyor hem bilgilendiriyor samimi sıkmıyor beni Nihat Hatipoğlu konuşurken sıkılıyorum mesela

0|0
    0|0
  • Hiçbiri bana da o parayı verseler müslümanın dibi olur bende anlatirim

0|1
    0|0
  • İslamla ilgili hiçbişiyi samimi bulmuyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çuvalla para karşılığı program yapan hocalardan özellikle sık sık ağlayanları hiç samimi bulmuyorum. Hele Nihat Hatipoğlu ile Ömer Döngeloğlu her programda ağlayarak reyting yapmaya çalışıyorlar. Sanki hoca kıtlığı yaşanıyormuşçasına Nihat Hatipoğlu'nun oğlunu da bu piyasa sürmesi ayrı paragöz olduğunun kanıtı.

0|0
    0|0
  • Hiçbirisi samimi değiller bence. :) Din inançtır ve inanç üzerine para kazanıyorlar. Dini parayla satıyorlar. Hangi peygamber dini parayla tebliğ etti? Hiçbirisi. Peki, bunlar neyin kafasını yaşıyorlar? Bence cehennemlikler. :)

0|0
    0|0
  • Hiç samimi gelmiyor.
    Herkes kendi ekmeğinin peşinde

0|0
    0|0
  • yayın arkasında ve kuliste dinleyin onları birde...

0|0
    0|0
  • Ücretsiz anlatsalar samimi gelecekler deee.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar... Önemli olan samimiliği değil ne anlattığır ne anlatmaya çalıştıgıdır veeee bizlerin ne anladığıdır... Herkesin kafasında yok şu kadar para alıyor bunu yapıyor falan bırakalım NE yaparlarsa yapsınlar bizler E ne anlatılıyor önemli olan Budur. Şimdi bir Alim çıksa parasız falan anlatsa NE olacak sen onu dinleyince hemen tövbe mi edeceksiniz hayır o yüzden boş konuşmayalım
    Saygılar Herkese Hayırlı Geceler Dilerim...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;