İçimde bedenimden kurtulmak isteyen bir ruh var?

Hiçbirşeyden zevk almıyorum sosyal değilim bunalıyorum

suratım sürekli asık.

Bunalımdayım galiba nasıl kurtulabilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• komedi dizileri izle gül yani zorla da olsa gül bir süre sonra alışırsın
    dışarı çık insanları sevmeye çalış sarıl seviş ne bilim gez farklı yerler gör sabah uyanınca pencereni aç çek içine havayı oh miss de
    güneşi selamla günaydın de insanlara suyu bol tüket
    Hadi kolay gelsin öpüyorum seni :)

0|0
    0|0
    • İstek yok mutsuzluktan uykusuzluk sorunu bile var

• Yani istek olması gerek istek olmassa zaten bir anlamı olmaz ki birde şu var eger istek olmasa buraya neden yazasın bence adım atıyorsun bu yönde

En İyi Kız Görüşü

• Haline sukretmeyi öğren bu hayattan zevk almıyor san o zaman hayatını o sonsuz hayat olan ahirete ada ve ne biliyim ibadet et. Sukret haline yiyosun iciyosun onları bulamayanlar var. Kalicak bir yerin var sukret haline. En azından YASAYABİLİYORSUN senin tam tersine var. Yaşamak isteyen ama imkanı olamayan...

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğini anlıyorum ama bana her ne oluyorsa onu bile yapasım yok

• Noldu bana anlamıyorum. Bilmiyorum herşeyi saçma bulmaya başladım . Herkes aynı şeyi söylüyor '' haline şükret '' tamam şükrettim... sonra? tekrar başlayacak herşey gerçekten işime yaracak bir şey söyleyemezmisin

• Herşey tekrar baslamayacak bu hayatın amacı aslında ahirete sevap-gunah kazanmak. Yani amaçsız deme asla bu dünya zaten bir AMAC için yaratılmış. Sonsuz hayatı düşün. Bu dünyada alt tarafı en fazla yüz yaşına kadar yasarsin peki sonra?

Erkekler Ne Diyor 17

• 0|0
    0|0
  • Hayattan hic zevk almiyorum yeaaa

0|0
    0|0
  • Aşık olarak
    Hayata bir şeylerin bağlaması gerek

0|0
    0|0
  • Siz bence hep kendinizden iyi olanlara takılıp kalmissiniz bence etrafınızda biraz daha geniş açıdan bakın aldığınız nefes bile sizi rahatlatır hayat göz açıp kapatana kadar bitiyor bu kadar anlamsız bir dünya için boğulup kalmanın bir mantığı yok.

0|0
    0|0
  • Dünyadan sıkıldıysan manevi ilim işlerine dal istersen?

0|0
    0|0
  • Kocan yüzündendir

0|0
    0|0
  • Arada oluyor bana da ya bir amaçsızlık bir ruhsuzluk ama geçiyor yani bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Kurtar ruhunuuuu

0|0
    0|0
  • Kendine uğraş bulmasın. Kurs ya da seni neşelendirecek aktivitelere katılabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • yeni insanlar tanı aşk meşk değil insan tanı

0|0
    0|0
  • sosyalleş

0|0
    0|0
  • bulursan bana da soyle cevabini 😞

0|0
    0|0
  • Kitap film müzik ve seks bu ilaçları düzenli kullan

0|0
    0|0
  • Ikınırsan çıkar belki

En iyisi banyoya git orada ıkın

Gazdır o ya da ŞETYAN CİN FALAN

0|0
    0|0
  • Sevgilinle tatile çık

0|0
    0|0
  • Once bu duygulardan arınmak istemek lazım. Sonra da minik minik sosyallesmek

0|0
    0|0
  • gel bana bebeğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaz geldiği çin zaanımca kış insanıysan ondandr

0|0
    0|0
  • depresyon biriyle konuş iyi gelir belki

0|0
    0|0