Neden artık hiç bir şeyden zevk alınmıyor?

Artık sıkıldım bunaldım kimseyi hayatıma da alamıyorum kimseyi istemiyorum tersliyorum neden böyle neden?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bıkkınlık denilen bir şey var. Zamanında kuzey amerikadan bir muzun içersinde gelmiş bizim ülkeye o işte zamanında dedelerimizin zamanında tabi yayılmaya başlıyor. Tabi bunun etkisi yaş ilerledikçe artıyor. Eskiden mesela dedelerimize bak atın üstünde sever hayatına birini sokarmış. Şimdilerde yaş 22 iş bitmiş anam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

10 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Yalnız kal.

1|0
    0|0
  • O benim ya canim cok sıkılıyor😭

1|0
    0|0
  • Oluyor arada

0|0
    0|0
  • Sürekli hayatında birisi olucak diye bir şey yok. Kendi başınada yaşayabilirsin. Sürekli hayatında birisinin olmasını isteyen insanları anlamış değilim. Kendi başınıza yaşayamıyormusunuz? Saçmalık...

0|0
    0|0
    • Zaten istemiyorum dedim almak zorunda olduğumdan degil sadece bana deger insanlari uzdumgumden tersledigimden. bilmeden konusmayalim lütfen

• Ben istiyorsun demedim.. Bu durumdan hoşnut değilsin burdan öyle gözüküyor.

• Kim demiş? Ben hala alıyorum.

0|0
    0|0
  • zamanla bugünlerde geçer d:D:

0|0
    0|0
  • Sanada talip var mı yuh ya 😂

0|0
    0|0
  • Resmen beni tanımladın

0|0
    0|0
    • Demekki senide çok bunalttılar

• Sen istisnasın genelde sana mallar denk gelmiş diyelim o zaman 😊

• @ank190789 ozeldn konusup beni canimi sikmasaniz? Nasil olur

• Boşver keyfine bak

0|0
    0|0
  • Alırsın canım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;