İftiraya ığradınızmı iftira atanı ne yapmalı?

Şiddete karşıyım diyenleride görelim ne yapmalı.

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Hukuken geçerli delilim varsa dava açmalı yok ise de Allah' tan kısasa kısasımı dilerim gram acıma kadar. Bunu yaşamışlığım vardır çalışma ortamında hakkımı yiyen kişinin iftirası sonrası neticede o iş O kişiye de kalmadı yemelerden içmelerden kesildi. Yapmadığım şeyi yaptı diyenlerden ayrı bir gıcık kaparım. Yaptıklarının arkasında duran biri olarak.

0|0
    0|0
    • Ki bu bir insanın onuru söz konusu ise delirmemek elde değil legal bir soruşturma açılacak durum malesef yok

• Allah'a inanıyorsan kardeş vekilimiz Allah 'ım sensin. Sen ne güzel vekilsin diyerek kişiyi ve durumunu anlatıp kısasa kısas istiyorum ve bana göster sonunu diye dua edebilirsin bence ben aynen böyle dua ettim ve gördüm. 8 9 yıl önce bi' durumdu.

Allah iftiracılar ve şerlerinden korusun herkesi ama acı tecrübe ile daha tedbirli yaşamayı öğreniyoruz maalesef bir musibet bin nasihatten iyi oluyor. Herkesi kendimiz gibi sanmamayı öğretiyor hayat.

En İyi Erkek Görüşü

• Şiddetle iç içeyim. İftira atanın kafasını kuma gömmek lazım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah a havale etmeli

0|0
    0|0
  • allaha havale

0|0
    0|0
  • Allah'larından bulsunlar..

0|0
    0|0
  • İftirayı iftar diye okuyup cümleyi bir türlü analaymayıp anladıktan sonra soruya cevap veriyorum.. çok pis ödetirim.

0|0
    0|0
    • Daha beter birşeyi yakıştırmam kendime farklı şekilde ödetmeli

• Hiç uğramadım Allah korusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir iki kez oldu malesef. Yani yapacak pek birşey yok sanırım, insanın içi kötü olmayagörsün; her türlü belayı getirir. Allah korkusu olan yapar mı bunu? :) Havale edin Yaradan'a, o koyar yoluna illaki.

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kıracan

0|1
    0|0
  • Sallamıyorum. Meyva veren ağaç taşlanır.

0|0
    0|0
  • Çükünden asarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;