Dünyanın en gereksiz hareketi çayı şekersiz içmek?

Hastalığı olmamasına rağmen yok sağlık falan ayaklarına yatıp çayı şekersiz içen kime nasıl hava atmaya çalıştığını çözemediğim insanlar varya felaket derecede ayar oluyorum onlara sizde durum nedir?

Güncellemeler:
Çay içmeyende ölsün.

3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• şekerleri alabilirsin derken ayaklarım yere değmiyor resmen..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben çayı şekersiz içiyorum.. Çayla neyin havası atılır onu çözemedim, ama alışırsan çayın asıl tadını sekersiz içtiğinde almış olursun ;)

1|1
    0|0
  • Cay sevmem

0|1
    0|0
  • Hemen çözüyorum sorununu damak zevki.

0|2
    0|0
  • En basitinden 35 örnek verebiliriz...
    1. Şeker kanser hücrelerinin en çok sevdiği şeydir.
    2. Şeker bağışıklık sisteminizi zayıflatabilir.
    3. Şeker vücudunuzun mineral dengesini bozabilir.
    4. Şeker çocuklarda hiperaktivite, endişe, dikkat bozukluğu ve huysuzluğa sebep olabilir.
    5. Şeker çocuklarda uyuşukluğa sebep olabilir.
    6. Şeker çocukların okul başarısını olumsuz etkileyebilir.
    7. Şeker trigliserit seviyesinde belirgin bir artışa sebep olabilir.
    8. Şeker bakteri enfeksiyonları na karşı savunma sistemini zayıflatabilir.
    9. Şeker böbreklere hasar verebilir.
    10. Şeker krom eksikliğine yol açabilir.
    11. Şeker bakır eksikliğine yol açabilir.
    12. Şeker kalsiyum ve bakır emilimini engeller.
    13. Şeker meme, yumurtalık, prostat ve rektum kanserine yol açabilir.
    14. Şeker kadınlarda daha büyük risk oluşturmak üzere, kolon kanserine sebep olabilir.
    15. Şeker safra kesesi kanseri için risk faktörü olabilir.
    16. Şeker gözleri bozabilir.
    17. Şeker serotonin seviyesini yükseltir; bu da kan damarlarını daraltabilir.
    18. Şeker Hipoglisemiye sebep olabilir.
    19. Şeker midenin asidik olmasına yol açabilir.
    20. Şeker çocuklarda adrenalin seviyesini artırabilir.
    21. Şeker koroner kalp hastalığı riskini artırabilir.
    22. Şeker ciltte kuruma ve saç beyazlamasına yol açarak yaşlanma sürecini hızlandırabilir.
    23. Şeker alkol bağımlılığına yol açabilir.
    24. Şeker diş çürüklerini artırabilir.
    25. Şeker kilo alımı ve aşırı şişmanlığa katkıda bulunabilir.
    26. Yüksek miktarda şeker yemek Crohn’s hastalığı ve ülseratif kolit riskini artırır.
    27. Şeker kireçlenmeye sebep olabilir.
    28. Şeker astıma sebep olabilir.
    29. Şeker mantar enfeksiyonları na sebep olabilir.
    30. Şeker safra taşı oluşmasına yol açabilir.
    31. Şeker böbrek taşı oluşmasına yol açabilir.
    32. Şeker istemik kalp hastalığına yol açabilir.
    33. Şeker apendisite yol açabilir.
    34. Şeker Multipl Skleroz (MS) hastalığının belirtilerini şiddetlendirebilir.
    35. Şeker dolaylı olarak hemoroide yol açabilir.

0|0
    0|0
    • Lan gardaş allahını seversen sadece çaydamı şeker var yedıgın yemekteki kolestorol ne bılryım zararlı yağlar falan bunlarıda anlat yemek yemeyide bırak

• Ben de sana diyorum ki şeker birçok yerde var ama hangi tür şekeri kullandığındır mesele. Vücudun şekere olduğu gibi kollesterole de ihtiyacı vardır ama senin nasıl kullandığın önemlidir. Örneğin sıvı yağ yağ yakımına sebebiyet verir ama aycicek yağı değil, zeytin yağı. Şeker olayı da tıpkı bunun gibidir. Anladın mı güzel insan :)

• Bilader insan vücudu herşeye ihtiyaç duyar. İyi huylu kolesterol sadece bitkilerde bulunur. Diğer yönüylede yediğin yemeklerden illaki kötü huylu kolesterol alıyosun kaçışın yok. Çay zaten kendi kendine tansiyona, ne bileyim kabızlığa ve birkaç hastalığa yol açıyor o zaman sen neden içiyon neden yiyon kendini google sayesinde bilgili göstermeye calısıyonda yemezler hadi bakalım ikilr

• şeker kullanırken çaydan nefret ederdim.. kahvaltı meyve suyu falan içerdim.. ta ki bir dönem insanların pek alışık olmadığı bir yerde bulundum ve orada şekeri bıraktım o günden sonra çayı sevdim.. çayın tadını aldım.. meğersem ben daha önceleri şeker diye çay diye kant tarzı bir şey içiyormuşum..

0|1
    0|0
  • Bende şekersiz içiyorum. Sağlık sorunu olmaması hasta olmayacağını garanti ediyorsan. Her haltı yiyelim. Bu kadar saçma bir düşünce nasıl büyüyor içinizde. 5 gr şeker günlük şeker ihtiyaçını karşılarken gereksiz olan şekeri niye fazla içsin insanlar? Hadi şekersiz içiyor bununla nasıl hava atabilir? Niye böyle bir düşünceye girsin insanlar. Bence senin sorunun senin gibi düşünmeyen insanları etiketlemek.

0|0
    0|0
  • kardeş çayı kahveyi üç şekerli içerdim, sigarayı bıraktım. çok zor bıraktım ama, kendimle bayaa mücadele verdim. her şeyde sigaranın tadını aramaya başladım. acı olsun diye çaya kahveye şeker atmayı bıraktım. o gün bugündür çayı şkersiz içerim. hor görme garibi kim bilir ne derdi vardır :)

0|1
    0|0
    • Ya reis zaten senin gibileri ayrı tuttum keyfi yapanlardan bahsedıyorum sen adamın dıbısın

• Alakayı anlamadım birader? Çay şekerinin kilo aldırdığını biliyor musun? Kilo vermek için kesmiştim, hala da şekersiz içerim.

0|1
    0|0
    • Yemeğe tatlıya böreğe çöreğe yumulun ama çaya gelınce kılo peeh yemezler sen de bızımle deyılsın

• Lanka auip oliyo :), ben şekersiz içiyom :)

0|1
    0|0
  • Çok boş konuştun çayı şekersiz içiyorum çünkü öyle daha seviyorum neyi nasıl içeceğimide sana mı soracam sen nasıl içiyosan iç başkasına karışma

0|1
    0|0
  • ben ıcıyorumda hava atıgım faln yok tadını daha ıyı aldıgım ıcın

0|1
    0|0
  • Cayin tadini baska turlu alamazsin. aldigini sanirsin. hosaf gibi oluyor cunku.

0|0
    0|0
  • Şeker zaten kendisi tamamen zarar boş muahbbet yani bu

0|1
    0|0
  • şekersiz tadını seviyorum bildiğinn çay içtiğimi anlıyorum

0|1
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • çay açıksa şekersiz içerim. çayın yanında bisküvi filan varsa da şeker atmam. çay demli ise yarım küp şeker atarım

0|0
    0|0
  • Bunun neresi hava ya gerçek çayın tadına şekersiz varırsın zaten

0|0
    0|0
  • Ne alaka bnde şekersiz iciyorum bana daha iyi geliyor sekersiz

0|0
    0|0
  • şeker kullanmayanların arasında dura dura alışıyosun
    Hergün çay demleniyor masada şeker yok.

0|0
    0|0
  • Şekerli içmek zorunda değiller mk? Önlem almak için illa hasta olmayı mı beklemeleri gerekiyor?

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...