Yaptığınız en iyi thug life nedir?

Yaptığınız en büyük Thug Life nedir?

0|0
328

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekte oldu bakın
    +paranin satın alamayacağı şey yoktur
    -senin fiyatın ne kadar 😂
    Hiç acimadim 😂😂🌟🌟

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yolda yürürken 3-4 kişilik erkek grubundan bir çocuk bana laf attı ''Pantolonun olayım giy beni''.
    Bende cevap olarak ''O pantolona 2 tane bacak giriyor sen buna dayanabilir misin?'' deyip göz kırpmıştım.
    Sanırım buydu:)

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• --sen new york luydun dimi? sizin oranın girişi meyhane, çıkışı kerhaneymiş..

-doğru, sen nereliydin?
    --vegas

-bizim oranın girişindeki meyhaneyle, çıkışındaki kerhane de vegaslılar çalışıyor..

(kimseye ayıp olmasın diye memleket isimlerini değiştirdim. askerde bir malın laf sokma çabasıydı)

0|0
    0|0
  • İngilizce hocası İngilizce'de s harfi sadece sugar da ş diye okunur dedi. Ben de el kaldırdım ve "Sir are you sure?" dedim. Hoca tebrik edip elimi sıktı.

1|0
    0|0
  • Bundan iki ay once siniftayiz boş ders var abi kizlarla falan muhabbet var konu evlilik muhabetti. kizin birisi adi yasemin " siz erkekler cok malsiniz biz evlenmeden once her masrafı size sokuyoruz " dedi. Benim icin zaman bir anligina durdu ve agzindan o muhtesem kelimeler dokuldu " Olsun knkcm bizde evlendikten sonra sokuyoruz ödeşiyoruz " dedim. Erkeklerin gurur dolu bakislari arasinda egom tavan yapar bir seviyede cool cool ciktim siniftan

0|0
    0|0
  • İngilizce kursundayız yabancı hocalar giriyo suriyeli kadın girdi bizde siyaset konusu açtık kadın kırmızı çizgiyi aşmayın dedi kalktım sınırları gösterdim ama siz aşıyosunuz dedim dersten atıldım

1|0
    0|0
  • Garsonluk yaparken hippinin biri kız arkadaşının yanında bana laf sokmaya çalıştı, uzun boylu biri olduğum için laçka bir şekilde boyumu sordu "ya senin boyun kaç ki" diyerek
    _Sana kaç cm lazım dedim, tamam abi dedi.
    Hesabı isteyip kalkmıştı.

1|0
    0|0
  • + Kanka İntikam Peşinde Diye Bir Fİlm Çıkmış İzledin mi?
    - Hayır Kanka. Baş Rolde Kim Var?
    + İntik.
    - FACEBOOK kullanıcısı

0|1
    0|0
  • Kırtasiyede beyin satılıyor git kendine al diyen hocama

Siz daha önceden almışsınız galiba dedim sjsjsj

0|0
    0|0
  • Benim bir tane bmw ceketim var tamam mı ben bir gün okula bununla gittim okulunda en korkulan hocasıyla denk geldik ben giderken arkamdan "hey bmw biniyim mi sana" dedi. Etrafındaki yalaka öğrenciler filan öküz gibi gülüyolardi. Bende merdivenden cikarken "Vites kolu müsait hocam" dedim bütün koridor oooo diye inledi 😂😎

0|0
    0|0
  • İş yerimde kahvaltı yapıyodum arkadaşlarla babamda kendini saçma sapan şeylerle öven bir yaratıktır annemi bilmesem babamdan şüphe edicem zaten neyse kahvaltıyı ettik benim yaratık peder tabağı sildi süpürdü arkadaşlarıma da dedi ki sizde böyle yapın resmen yıkanmış gibi tabak dedi hep böyle yaparım dedi bende zaten son 12 yıldır tabağını yıkamıyoruz maşallah tertemiz eder tabağını dedim baya renk değiştirmişti 😎

0|0
    0|0
  • O nedir

0|0
    0|0
  • Kuzenimin eşinin adı harun birgün adamın yanında harun abiler (travestiler) espirisini patlattım. Adamın adının harun olduğunu bir anlığına unutmuşum :D

0|0
    0|0
  • vatan bilgisayarın güvenliğine
    - abi vatan sana emanet demiştim :D :D :D

0|0
    0|0
  • Kızla tartışıyorduk neyse sonra bana senin seviyene inemem dedi bende ona zaten aşağıdan yukarıya inilmez dedim kız şok kız iptal :D

0|1
    0|0
  • Hoca- 24 senelik ogretim uyesiyim yasiniz basiniz kac?
    Ogrenci-sizin bildiginiz anca size yeter 24 dakikada hallederim

0|0
    0|0
  • Kızın bırı lıse 1 de sınıfın ortasında benım ıcın bu cocuk benı seviyomuş gıbısınden kahkaha atmıştı bende kaşar sevmediğimi tüm sınıf bilir demiştim kız 4 saat kendıne gelememıstı

0|0
    0|0
  • Ss almıstım sildim yea =/

0|0
    0|0
  • Evrimi çürütüyorum:Çamurdan geldiysek şimdi ki çamurlar neden insan olmuyor

0|0
    0|0
  • Laf sokmak gibi bir çabam yok.

0|0
    0|0
  • thug life nedir? Neden Türkçesi kullanılmıyor? Sanırım bizdeki hiciv sanatı gibi olsa gerek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 2

• mudure yaptiydim cokta iyi olmustu :D hikaye biraz uzun onemli olan mudure yapmis olmam :D

0|1
    0|0
  • Hatirlamiyorum thug life yaptigim anlatsin 😜

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;