Gercekten mutlu musunuz?

ozellkle sorum arkadas cevresi genis olanlara... arkadaslariniz olmasina ragmen hemen hemen hep birileri etrafinizda olmasina ragmen kendinizi yinede yalniz hissetiginiz ya da eve toplandiginizda kendinizi mutsuz buluyormusunuz. gercekten mutlu olanlar var mi yoksa yapmaciktan mi mutlusunuz merak ediyorum. tsk ederim simdiden cevaplariniz icin. iyi bir gun gecirmeniz dilegimle

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mutluluğum çevremdekilere pek bağlı değil. Güvenebildiğim üç arkadaşım var sadece. Çünkü herkes diğerinin kötü gününü bekliyor. Herkes çıkar derdinde herkes kıskanç. Arkadaşlık ve sevgi samimi değil. Mutluluğumu onlara bağlarsam hiç mutlu olamam :) Ailem yanımdaysa mutluyum çok şükür.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Kardeşlerimle gezerken gayet mutluyum ama gece olunca bir şarkı açarım moralımı bozar uyurum alışkanlık olmuş :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş çevresi geniş olsa ne olur. Bizzat tecrübe ettim arkadaş çevrem geniş olsa da bir yerden sonra muhabbetler ve yapılan aktiviteler hep aynı. Sürekli yeni insanlarla tanışabiliyorsan mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • Şükür bu günüme

0|0
    0|0
  • Mutluluğu nasıl aradığına bağlı!
    Standart olanı sorarsan herkes mutsuz kimse mutlu değil..
    Seni en çok ne mutlu ederdi buna odaklanırsan uç noktalarda bir düşüncen yoksa mutlu olmak çok basitti bu benim görüşüm..

0|0
    0|0
  • Mutluyuz

0|0
    0|0
  • Çoğumuzda var bu sorun.

0|0
    0|0
  • mutluluğu çevrendeki insanlara bağlamadığın sürece mutlu olmak çok kolay

0|0
    0|0
  • süperim ya :) :) mutsuz müslümanmı olur :) :)

0|0
    0|0
  • mutluyum ben

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayan biri genelde %60oranında mutsuz bnce bu kesin bişey. Yani

0|0
    0|0
  • Cok henis arkda vevrem kendimi uzuexek kdar mutsuz deglm

0|0
    0|0
  • Genelde mutluyum.

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • Bu aralar ciddi anlamda Mutsuzum içimde yaşama dahil hiç bir şey kalmadı
    Evliliğime son 2 ay kaldı
    Evim var
    Arabam var
    Şirketim var Mesleğim var
    Beni seven birisi var Fakat ben mutlu değilim

0|0
    0|0
  • mutluyum, mutlu ederim. hep hiperaktifim neşeliyim hayata pozitif bakarım. sorunlarım yokmu? var hemde çok bir çok kişide olsa depresyona girer. ama ben hayata hep farklı yönden bakarım. hayat yaşamaya değer. kıymetini bilenler için tabi;)

0|0
    0|0
  • evet söylediğin ruh hali sıklıkla başıma gelir. ama hayattan zevk almayıda bilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben yalnızken de mutluyum kankilerle de mutluyum

0|0
    0|0
  • Mutluyum :)

0|0
    0|0
  • Vallaha ne kadar arkadaş çevrem olsada hep yalnızım yalnız çünkü hiç biri gerçek arkadaş değil maksat günü saati o zamanı kurtarmak bir ortamda yalnız tek durmamak için keşke içimizi acabilec gimiz yakın bir tane arkadaş olaydı gerçek olaydı

0|0
    0|0
  • evet hepsiyle ayri ayri mutluuum...

0|0
    0|0
  • Herkes samimiyetsiz, o yüzden hiçbirşey hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Daha neler canım. Ne münasebet 😑

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;