Bisiklet kaskı takarak bisiklete binmek şımarıklık mı?

Bugün işe herzamanki gibi bisikletimle gittim. Ve iş çıkışında kaskımı takarken iş arkadaşlarım gereksiz buldu. Zaten şehir içindesin diye. Açıkcası pek takmadım onları. Dürüst olun ve gerekli olup olmadığını söyleyin. Teşekkürler...

• Şımarıklık
    A seç
  • Şımarıklık değil
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Guvenlik onlemi neden simariklik olsunki? Bunu diyenler cahil takimi

1|0
    0|0
    • Onları takmıyorum dedim ama doğrusu içime dert oldu. Onların gözünde gösteri yapıyomuşum gibi oldu. İçime oturdu valla

• @Pathhfinder :) hahaa tamam

En İyi Erkek Görüşü

• 1 senedir bisiklet kullanıyorum. Uzun mesafe gidiyorsan tak tabii. Kısa mesafe gidiyorsan ve arabalarla yarış yapacak kadar hızlı gitmek zorundaysan yine takmalısın. Yok bizim buranın şoförleri adam akıllı araba kullanır diyorsan takma.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• zaten şehir içiindesin ne ya huahuhauhauh

şehir içinde yer çekimi yok mu? düşüp kafanı vuramaz mısın?

bende hep arabamı İstanbul içinde kullanırım boşu boşuna emniyet kemer takıyormuşum desene

geçen bir şımarıklık yaptım ki sorma
    motora binerken kask eldiven dizlik ne varsa taktım
    trafik polisi bile çevirdi şehiriçi yolda aşırı şımarıklık yapmaktan 290 tl ceza kesti

huuuuahushaushaushauhsuahsuhaushasuhaushauhsausha

arkadaşına selam söle sdhbashdsahdhasvdhasvdhjasd

0|0
    0|0
  • kask takan bisikletlileri görmeye alışacaklar zamanla, trafikte sürüyorsan kaza riski her zaman vardır

"Şehir içinde" bu adam kask taksaydı hemen ayağa kalkabilirdi
    https://www.youtube.com/watch?v=udjBewkkPxE

0|0
    0|0
  • belli mi olur kardeşim allah korusun araba vurdu sna kafa üstüne düştüğünde neler olabilir biliyorsndur heralde

0|0
    0|0
  • Tak tabi knk ya ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;