Artvinli insanlar nasıl sizce?

Erkek arkadaşım artvinli nasıl insanlar sizce ailesi falan nasıldır?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• artvinli olmak başka artvinde büyümüş olmak başkadır. Artvin dahil bir çok ilçesinde akşamları tek parça brakmadan toplanması gerken dükkanlar hep açıktır toplumda güven ve huzur vardır insanlarda kötü düşünce ön yargı yargılama çabası yoktur hep iyi niyet vardır ve imanlı insanlardır ben artvinin sahilinde kalan ilçesinde yaşıyorum memleketim diye övmüyorum ama bir kaç kesim hariç çok iyi insanalrdır kıskançlık çekememezlik vs. yoktur ya da ben 25 senedir görmedim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok iyiler arkadaşım artvinli ordan biliyorum :d

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Nerede büyüdüğüne ve ailesinin nasıl bir kültürü olduğuna bağlı. İl bazına indirgenecek bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Artvin ilçeden ilçeye, köyden köye değişen bir kültüre sahiptir. Yusufeli insanı ile Şavşat insanı birbirine taban tabana zıt iki karaktere sahiptirler. Bu yüzden Artvinliler hakkında yorum yapacak insanların görüşlerine inanma. Çünkü değişkenlik gösteren bir çok özelliklere sahiptirler. Çok iyi insan da bulabilirsin çok kötü insanda.

0|0
    0|0
  • Rizelilerden cok daha iyidirler.

0|1
    0|0
  • Turktur hepsi

0|0
    0|0
  • Ben kötü diyebilecegim birisiyle tanismadim.

0|0
    0|0
  • bayan olduktan sonra nereli olduğu önemli değil

0|0
    0|0
  • Karadeniz insanı nasılsa öyledir artvinli bnmd e arkadaşlarım var hepside iyi çocuklar bir yanlışlarını görmedim ama kötüsüde çıkar yani genelleme yapamayız

0|0
    0|0
  • her ilin iyiside kötüsüde var

0|0
    0|0
  • Artvin'e gittim ve inan bana mükemmel insanlar :)

0|0
    0|0
  • iyi desem bir türlü kötü desem iki türlü hem iyi hem de kötü desem garnitürlü😄😄😄😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sinirlidir

0|0
    0|0
  • Genellemelerini çöpeeee

0|0
    0|0
  • iyi insanlardır :)

0|0
    0|0
  • aileleri temiz bir aile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bayanları çok güzel oluyor arkadaşlarımdan biliyorum ve çok kültürlüler en azından çevremdekiler öyle ben severim artvinlileri bir sorunum yok

0|0
    0|0
  • hiç artvinli tanımadım ama öenmli olan karakter meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;