Sizin "sevgi" anlayışınız nedir?

İnsanlar neden birbirini sever?
İşin içinde çıkar mı vardır, olumlu veya olumsuz?

Bir de nostajik bir kare bırakalım 😂

Sizin

4|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevginin içinde inanç mücadele ve saygı vardır... bunlar karşınızdaki insana verdiğiniz değerin ölçüsüdür bunlar olmadan sevginin hiç bir anlamı olmaz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her insan aslında hümanist doğar diye düşünüyorum. Bak çocuklara ne kadar masumlar, ne kadar affediciler, ne kadar kocaman kalpleri var. Zamanla sevgiden uzaklaşıyorlar çünkü hayatın içindeki kötülükleri öğreniyorlar ve koruma kalkanının arkasına saklanmak istiyorlar. Sevgi insanı insan yapan temel bir olgu bana göre. Kısacası severiz çünkü neden sevmeyelim djgjhd

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevgi ve nefret konusunda ayarım yok benim
    Ölümüne kadar

1|0
    0|0
  • sevgi emektir emek nedir.. boşver.

1|0
    0|0
  • Sevgi emekti günümüzde olmayan bu işte bu yüzden sıkılıyoruz çekemiyoruz ve ayrılıyoruz biraz sabretmek gerekiyor birisini sevmek için yoksa bir bakmışsın herşeyi tüketmiş bir halde kimseyi sevememişsin

1|0
    0|0
  • sevgi sarıldığında hissetiğin o garip duyguydu vicdanını dürten o garip duyguydu onu hayatından silmeni engelleyen o duyguydu işte sevgi oydu

1|0
    0|0
  • Sevgi emekmis.

1|0
    0|0
  • Güven

1|0
    0|0
  • Saygi.

1|0
    0|0
  • saygı

1|0
    0|0
  • Sevgi karşındaki kişi Kız arkadaşın veya en yakın erkek arkadaşın olmasa bile bir tuhaflık sezdiğinde tedirgin olmak acısına derdine sıkıntısına sırrına ortak olmaktır bence

1|0
    0|0
  • Bence çıkar değil de bir gönül bağı sevmek sevilmek güzel seyler her insan tatmak ister

1|0
    0|0
  • sevgi iyidir..

0|0
    0|0
  • sexs

0|0
    0|0
  • saymak ve okşamaktır ;) şaka lan sevmek işte. ve saymak.

0|0
    0|0
  • insanlar sevgiye aç muhtaç ihtiyaçları var nerde sevgi görürseler oraya giderler

0|0
    0|0
  • Sevgi anlayısım kalmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah için sevmeliyim ama daha o kadar olamadım. Ailemi çıkarcı seviyorum galiba ailem oldukları için kan bağı etkisi falan. Diğer kişileri sevmem tamamen insanlıklarıyla alakalı akrabam olup kan bağına rağmen sevmediklerim var kan bağım çok sevdiklerim var. Ne ben kimseye yük olayım ne de kimse bana yük olsun arada yardımlaşma olabilir tarzı bir sevgim var menfaatçiliğe dönerse işin boyutu aut ki bu da benim sevgimi şarta bağlı sevgi yapar yani ben, bana göre kötü kişileri sevecek kadar iyi biri değilim hala gidecek yolum varmış sorun sayesinde anladım kendimi bu konuda.

1|0
    0|0
  • Aynen dogru söylemis sevgi emektir ve sadakat :) cunku bu 2si sevmezsen yapilamiycak seyler cogu insan seviyorum dedigi halde bunlari yapamiyo

1|0
    0|0
  • Her güzel kavramın harmanlanmış haliydi ve güçlüydü. Herkes birbirini sevebilir ancak herkes kendisini birbirinden uzak tutuyor sonra gelsin çıkar ilişkileri, aldatmalar, kırıp dökmeler vs.

1|0
    0|0
  • Sevgi enayilikti..

1|0
    0|0
  • Sevgiyi bilen hiç kimse yok

1|0
    0|0
  • ilgi

1|1
    0|0
  • Anlayış, affedicilik, içten sarılma ve kokusunu çekerek öpmek.

1|0
    0|0
  • güvenmek, sakinmak, Özlem duymak

0|0
    0|0
  • Sevgi kesinlikle emektir.

0|0
    0|0
  • Sevmek rabden gelir, düşmanını dahi seveceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;