Googledaki çocuk yaştakilerin görselleri rezalet değilmi sizce?

Googledaki çocuk yaştakilerin görselleri rezalet değilmi sizce?
küçük kız cocuklarının böyle kıyafetlerle sitelerde teşhir edilmesi dogru bişeymi sizce?
küçükyaşta eşarp taktırdı diye bagıranlar için bunlar normal sanırım
nerden gördüm diye sorarsanız sitede bir soruya bir kız resmi koymak için arattrında yukarda tavsiye seceneklerinde gördüm

Güncellemeler:
detayı okumadan gelipde beni burda nelere bakıyosun diye eleştircekseniz zahmet etmeyin seksi kız resimlerini herkes bakmıştır aramıstır sitede görüşe koymak için baktım porrno olarak değil

1|0
24

En İyi Kız Görüşü

• abi ikisi de ruh hastalığı SEKSİ kız ÇOCUK diye bir şey olmaz. onun daha vücudu kadın/erkek vücudu henüz gelişimini tamamlamamış oluyor. ne SEKSİsi Allah aşkına çocuk çocuk gibi giyinmelidir. rengarenk cicili bicili giyinmelidir. küçücük çocuğun vücdudunu teşhir etmek sapıklıktır küçücük kız çocuğu kadınmış gibi görüp başını zorla kapatıp o yaştaki çocuğa sen kızsın öyle oturamazsın gülemezsin başın kapalı demek kısıtlamak da yobazlıktır afedersin o çocuk zaten daha kadınlığı erkekliği bilmiyor

0|1
    0|0
    • demek istediğim bu zaten kapatanlara herkes laf söyler ama diğerlerine söylemez ayrıca düzgün cevap verdiğin içinde teşekkütr ederim aşağıdaki gerzekler gibi değilsiniz ve dediğiniz gibi seksi ve cocukl kelimeleri iğrenclik

• ya dünya almış başını gitmiş hadi kadına/ erkeğe arzu duyarsın da küçücük çocuktan veya hayvandan ne istersin değil mi işte insanlar bir azgınlıktır gidiyor rica ederim.

• belki giyim vs reklamıdırda bence o kıyafetleri giydirip reklamda olmaz seksi kız cocuk yazmakta direk istismara teşvik

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Google seksi kız yazıp arattin mi puhahaha

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç böyle birşeye denk gelmemiştim :D nelerle meşgul oluyorsun sen lmnjmhgbjknçmulköjmi

0|0
    0|0
    • arkadaş detayı okumadınmı sen ne gerzekler geliyo laf sokmaya

• Anası mıyız babası mıyız yoksa google'ın ortağı mıyız? Bizene.

0|0
    0|0
  • Ya evet öyle de sen niye böyle bir şey aradın bunu arayan kişi çiplak çocuk resimlerine de bir şey demez yani

0|0
    0|0
    • arkadaş detayı okuyuypda laf sokmaya calısma yetişkin kız resmi aramak ayrıdır üstte google kendi koyuyor onlar

• reis senin s. ksi kız yazman saçma niye kendini teşhir ediyorsun :)

0|0
    0|0
    • reis seksi kız yazmayan bir erkek göstersene bana

• mübarek kendini niye teshir ediyorsun

• nerde teşhir ediyom? zaten burdan aldıgım bir kız resmini gizli olmadan soruya görüş yazdım sonucta porrnı depil

Yükleniyor... ;