Din ve Ateizm. Sizde merak ediyormusunuz (2) ?

Kendini ve kendi dinini öğrenmeye başlıyor.. Annesi babası neden yazın ortasında 17-18 saat boyunca aç kalıyor? çocuk durmadan soruyor kendine ibadet eziyetle yapılabilir mi? neden giydirilip kokular sürülüp ailesi ile birlikte bir hayvanın ölümünü izlemeye gidiyor ki bayramda?

DEVAMI YENİ KONUDA

Güncellemeler:
www.kizlarsoruyor.com/.../a65666-tanri-insan-din-arasinda

Bence olarak koydum buraya bekliyorum.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yoksulların halinden anlamak için oruç tutarız. Bayram olduğu için süsleniyoruz. 23 Nisan da neden süslenir çocuklar bununla aynı şey bayram sonuçta. Neden hayvanları kesiyoruz dersen de hayvanlar evrene insanların yemesi için gönderilmiştir. Sonuçta bildiğin üzre bir besin zinciri var. Doğanın kanunu ve hayvanlar kesilirken özellikle canını yakmadan kesilmesi gerekir. umarım yeterlidir :D

0|0
    0|0
    • www.kizlarsoruyor.com/.../a65666-tanri-insan-din-arasinda

oruç un bazı yerlerde 3 bazı yerlerde 9 bazı yerlerde 22 saat tutulduğunu biliyor muydun peki?

Hayvanların insanların kesip yemesi için gönderildiğini nasıl söylersin onlarda bir canlı. Amaçları seninle aynı.. Hayatta kalmak..

• ya tamam kes kiminle tartışıyorum ya :D kendini yalanlayan biri.

kolay gelsin

• neyle yalanlıyormuşum :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• Basit sorular basit cevaplar.

0|0
    0|0
    • Alalım cevapları.

• İslamın çarpıtılması sonucu yazdığın yazıda geçen olaylara bende sıcak bakmıyorum zaten. Kurban olayı baştan çarpıtmadır araştırarak bulabilirsin. Oruç konusunda ben hiç öyle düşünmedim zira açlıktan ölen insanları haberlerden görüyordum. 1 ay aç kalman sana zulüm olmaz.

• Sizi öncelikle şuraya alalım ; www.kizlarsoruyor.com/.../a65666-tanri-insan-din-arasinda

Peki oruç un bazı yerlerde 3 bazı yerlerde 9 bazı yerlerde 22 saat tutulduğunu biliyormuydun dostum?

Yükleniyor... ;