Ateistlerin günahı neydi?

Kuran'a göre Tanrı bazılarının kalplerini mühürlemiş, onlardan imanı esirgemiştir. (Biz ateistler o kişilerdeniz belli ki). Peki bu durumda Tanrı bize haksızlık yapmış olmuyor mu? Bizim ne suçumuz var? Bu Tanrı'nın adil sıfatıyla çelişmiyor mu?(Bizim ateist olacağımızı biliyordu ve bunu bilerek yarattıysa şimdi neden şikayetçi oluyor)

0|1
1752

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Bile bile yanlışta ısrar edenlerin evet kalpleri mühürlendi tıpkı şeytan gibi
    Seni öbür dünyada cehennemde yaksaydı diyecektin ki bu nasıl adalet ben ne yaptım da yanıyorum

0|0
    0|0
  • Herkes inandığı yolu seçmekte özgür hristiyanlar müslüman oluyor. Suç olarak görüyorsan sende dine inan

0|1
    0|0
  • Ben sana kalbin muhurlendi desem hemen inanip ' aa evet , benim kalbim muhurlenmis ondan inanmiyorum ' mu diceksin. Tamam zekilik yapip sorguluyosunuz anladimda şu sorgulama zamaninda size verilen akil nimetini bir kenara atmayin.

0|0
    0|0
  • Akıl fikir irade yoksunlugu bu olsa gerek
    Bir insan önce hakikate bakar ondan sonra karar verir ama bu senin hakikatin degil evrensel hakikat

0|0
    0|0
  • tanrı diye bir şey yoktur. Dinler kitleleri sömürmek için icat edilmiş psikolojik kontrol sistemleridir.

0|0
    0|0
  • Hangi ayette okudun kalplerinizin mühürlendiğini? Ayrıca beynin yok mu müslüman ol kur an dan allah tan haberin var oku tövbe et müslüman ol ibadetini et seni engelleyen ne?

0|0
    0|0
  • hiç fikrim yok.

0|0
    0|0
  • Külli irade
    Cüzi irade diyorum araştır

0|0
    0|0
  • 2016 yilindayiz, yeter bu ne cahillik?

Allah sadece bilir, Sen Hayati yasayacaksin dogru yolu bulacaksin, ve dogru isler yapacaksin!

Oxgretmenin sana 10 verse ne olacak,
    -hocamcdaha yuksek alirdim
    itiraz edeceksin
    .

0|0
    0|0
  • Secim senin yine okuma ogrenme inancini degisme imkanin var olmeden... rahman sizlerin bole dusundugunu yapicagini bildigi icin oyle bir durum olmustur

0|0
    0|0
  • Tanri oyaliyor seni beni bulabilecek mi diye sonra da eceee diyecek

0|1
    0|0
  • Beyin yok mu sende. Akıl yok mu Allah senin yaptıgın hareketlerden gecmişinide gelecegıni bildiği için esirgemiş.

0|0
    0|0
  • Belki imana gelirsiniz diye salivermis çayıra...

0|0
    0|0
  • hocam çok geniş bir konuya girdin...

0|0
    0|0
  • Ateistsin Tanrı diyorsun. Sen de ne halt olduğunu bilmiyorsun

0|0
    0|0
  • Kalp muhurlenme olayı kısının kendıyle ılgılıdır kısı ters yola gırer ve o yolda ısrar ederse kalbi muhurlenır yoksa Allah hıcbır kulunun kendısını ınkar etmesını ıstemez ama bu dunya bır sınav ve ınsanın ıradesı vardır

0|0
    0|0
  • hiçbi fikrim yok

0|0
    0|0
  • Küllî irade
    Cüz'i irade mefhunlarina göz at derim

0|0
    0|0
  • bu ne yaman çelişki anne hem allaha inanmıyorsunuz hemde yaptıklarını sorguluyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kararımızı biz veriyoruz Allah neyi seçeceğimizi biliyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor... ;