Nerede yaşamak isterdiniz?

Sonuçta biz Türkler Orta Asya'dan göçerken bir kısmı Anadolu'ya bir kısmı Avrupa yönüne göçmüşüz sen nereye göçmek isterdin?

Güncellemeler:
ben Kanada'da yaşamak isterdim hep
haydi Kanada ya

0|1
1713

En İyi Kız Görüşü

• Japonya.
    Kulturlerine dilerine aşiğim.

0|1
    0|0
    • bende kültürlerini seviyorum ama eski japonyanın

• Kimono ve ayumi hamasaki animeler japon dili kendilerine ait rock tarzi ozelikle the gazette grubu origami sahne sanatlari gerçektende hepsi çok etkileyici.

En İyi Erkek Görüşü

• İskandinavya

0|1
    0|0
    • o neden ki?

• tek evlilik mi yolu?

• Yapacağın iş/sahip olduğun yetenek önemli, para önemli, dil önemli iyi derecede dillerini konuşacaksın. Evlilik olayıda uğraştırıyor zaten.
      İsveçteyken o dil zorluğunu çok çektim. Çatır çatır ingilizce biliyorlar ama konuşmaya yanaşmıyorlar.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Türkiyede olmaktan memnunum

0|1
    0|0
    • bende ama gidişatı ve ülkede yapılan siyaseti beğenmiyorum sadece

• Bende Türkiyenin %60 ının aptal olduğunu düşünüyorum. Ülkeden bunları atsak güzel ülkemiz daha da yaşanacak bir halde olabilir.

• evet o konuda aynısını düşünüyorum ne yazık ki öyle

• İyi burası sevdim ben :) .

0|1
    0|0
  • Kutuplara bir bakalım.

0|1
    0|0
  • İstanbul

0|1
    0|0
  • Avustralya da

0|1
    0|0
  • Kucuk bir sahil kasabasi..

0|1
    0|0
    • Cogu yeri gordum huzurlu olmak benim icin en guzeli.. masamda bikac arkadas, deniz kokusu ufak bir yer yesillik sevdigim insan ailem yeterli :)

• güzel hayaller ama metropollere alışmış insan için o dediğin anca emeklilik hayali :D

• Kanada

0|1
    0|0
    • evet kanada 3 oldu nasıl gitcez var mı fikrin?

• Çok çalışmakla olmuyor o işler, birini bulup evlenmeyi denemelisin :)

• o iş geçti evliyim artık :D eşimle gidebilirsem daha iyi

• Dunyanin ic mukemmel sehri vardir eskilerden beri. İstanbul bagdat bir de paristi galiba. Ucincusunden emin degilim cok. Ama dedigim suanki sartlarda degil yani :) İstanbul heralde

0|1
    0|0
    • İstanbul güzel ama çok keşmekeş

• Kesmekes ne demek? İstanbul cok kalabalik felna. Yazlari da sicak. Ama kendine ait bir hayatin oluyor. O yanini seviyorum. Mesela kirsal bir yerde yasasan insanlarla daha icli disli olacaksin. Evine gelen giden olacak birsuru. Dedikodu olacak. Ist o anlamda rahat. Arkadasin gelicek dddiyelim ki musait degilim bugun dersin olur biter. Ama kirsalda bunu demek zordur. Onun disinda guzellik olarak trabzon rize artvin vazgecilmez bence

• Türkiyede olmaktan gurur ve şeref duyuyorum...

1|1
    0|0
    • Türklerin tek yurdu Türkiye değil o yüzden sordum soruyu yoksa bende memnunum Türkiye'de olmaktan

• Yine Türkiye demek istedim zaten baska bir ülke düşünemiyorum.

• Asyada kalmak

0|1
    0|0
  • Huzurlu bir ülkeye...

0|1
    0|0
    • neresi senin için?

• Araştrmalara göre huzurlunülke danimarka seçilmiş ama bn yinrde isvrçte yaşamak isterdim... Bide haziran aylarında izlandada güneş batmıyormş düşünsene 😊 tek ay orada kalmak isterdim...

• çok şey istiyorsun :D seç birini :D

• Anadolu

0|1
    0|0
  • Isvecre de

0|1
    0|0
  • Türkiye en güzeli

0|1
    0|0
  • Mersinde

0|1
    0|0
  • Londra da yasamak ısterdım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;