İri kadınlara çekim duyan erkeklerin kadın cinsiyetine daha yatkın olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

İri kadınlara çekim duyan erkeklerin kadın cinsiyetine daha yatkın olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
Not: Saygı çerçevesinde tartışalım. Aksini yapan olursa cevabımı verip engellerim.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle olduğunu düşünmüyorum uzun boylu hatunları kim istemez Rusların çoğu uzun örneğin onlara hükmedebilmek erkeğin egosunu daha çok tatmin eder iri bir hatun işe birlikte olana kadar minyon sevebilirsin ama birlikte olduktan sonra bu fikir değişiyor herşeyi ile daha fazla tatmin ediyor seni

0|0
    0|0
    • Saçma fikirlerinizi kendinize saklayın. Ne demek daha fazla tatmin ediyor? Minyon bir kız çok daha kıvrak ve narin olur. Koca elli koca ayaklı kıza kız demem ben.

• Nesine kız😊

• Ayrıca bu iddia ölçülebilr olmaz 😉

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlığa yatkın denirmi bilmem ama çoğunun pasif olduğu kesin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Pek sanmıyorum. Çünkü iri istemesinin sebebi annesi de olabilir yani annesi de iridir ve kadın dediğinde o aklına geliyor olabilir.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Kiz dedigin minnak olur okuz gibi olmaz

0|0
    0|0
  • iri derken şişman mı? veya balık etlimi şahsen hoşlanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • neden böyle bişey düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • Erkekliğin fıtratında hükmetme güdüsü var. Normal bir erkek iri bir kadına nasıl hükmedebilir ki? Aksine hükmedilen taraf olur. Bu da erkekliğe ters bence

• doğru diyorsun en azından bir kısmını belki oda kendini güvende hissetmek istiyordur en azından sembolik olarak yani beni rahatsız edeni pataklasın olayı falan değil belki cinsel açıdan öylesi hoşuna gidiyordur demek istediğim kadınlığa daha yakın demiyelimde belki özgüven düşüklüğü olabilir (iri bayanlardan hoşlanan birisi değilim)

• Niye öyle bir kanıya vardınki

0|0
    0|0
    • Erkekliğin fıtratında hükmetme güdüsü var. Normal bir erkek iri bir kadına nasıl hükmedebilir ki? Aksine hükmedilen taraf olur. Bu da erkekliğe ters bence.

• Yok ya öyle bir fıtrat bir erkek iri kadınıda zayıf kadınıda sevebilir isteyebilir duygu ile alakallı

• Sırtına yumrugu vurdunmu kadın yere düşmeyecek

0|0
    0|0
  • Neden boyle dusunuyorsun peki

0|0
    0|0
  • Ne alaka ki ben iri sık balık etli seviyorum

0|0
    0|0
    • Erkekliğin fıtratında hükmetme güdüsü var. Normal bir erkek iri bir kadına nasıl hükmedebilir ki? Aksine hükmedilen taraf olur. Bu da erkekliğe ters bence

• Yani şöyle hükmetmekten kastımızın ne olduğunu biliyosun işte kadının erkeğe hükmetmesi bedenen zor şimdi buraya foto atabilseydim erkeklerin %95 inin hayır diyemeyeceği iri olarak bahsettiğimiz kadının fotogafını atardım yani hükmetmek sadece narin, zayıf olana olmuyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyum 175 napiyim simdi? Bacaklarimi mi keseyim? Ne demek uzun kadinlar çirkin? Hayir senin genin kisadir kisasindir. Benim Babam 193 annem 178 napayim ben simdi yani? Kabul edersin ki 150 olmam komik kacar. Cok mantiksiz bir tartisma.

0|0
    0|0
    • Çirkin diye bir şey mi yazıyor soruda?

• Ne oldu tatlım totonuzu kaldırana cevap verdim diye yaran mı kanadı?

• Niye totom kalksin ki kisa ya da uzun olmakta ovunulecek bisey oldugunu cidden dusunmuyorum. Sonucta boyumuzu kendimiz secemiyoruz degil mi?

Yükleniyor... ;