Dayım bana ilgi duyuyor napıcam?

Bunu yeni yeni fark etmeye basladım beni gordugu zaman biseyler oluyor bugunde bizdeydi sarıldı bana arkadan kokladı optu filan hemen cıktım odadan anlamamıs gibi yaptım bunu aileme soylesem cok buyuk sorunlar cıkar onu mahfederler napmalıyım sizce

0|0
1637

En İyi Erkek Görüşü

• Ailene söylemezsen daha da ileriye gider.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kişiden uzak dur Allah şerrinden seni korusun ne demek yeğene sarkmak ya evlerden uzak.
    Pasif kalmaman gerek yüz bulabilir kendi kendince beyin yapıları bizler gibi normal değil çünkü.
    Bu yüzden o anlarda şoka giriyorsan yalnız kalmamaya çalış lütfen dayı da bu sonuçta sık sık göreceksin evlenince anca kafan rahat eder eşin ailenden daha iyi savunmana yardımcı olur ama şu an kendini korumalısın Allah yardımcın olsun kameraya falan çek diycem evli falan ise gözünü korkut ayağını denk alsın ama o kişi sana daha kötü bir şey yapar mı bilmiyorum nasıl bir insan olduğunu başına iş açmayayım sonra.

Kendini koru suratını as, hastalıklıymış gibi tiksin mesafeni koy anlar umarım yanlış yaptığını ya.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• valla hiç iyimser yaklasmayacagım ama tamamen senin iyiliğin için söylüyorum bunu yanlıs anlama yani demem o ki burası türkiye öz kızına tecavüz eden var kızını öldüren var satan var dikkat et o adama

0|0
    0|0
  • Derhal ailene söyle ve bir daha asla bir araya gelme ölse cenazesine gitme tabi eminsen bütün bunlardan

0|0
    0|0
  • Git söyle ailene. Yılanın başı ufakken ezilir. İş işten geçtikten sonra söylesende tesiri olmaz artık. Ne dinen mantıklı ne insanlıktan yazık gerçekten

0|0
    0|0
  • dayına soyle sen benim dayımsın saçmalama yoksa aileme diyecegim de

0|0
    0|0
  • uzak dur, soğuk davran.

0|0
    0|0
  • Soyle ailene

0|0
    0|0
  • Dayın sana çok pis dayayacak

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • aranızda sanırsam fazla yaş farkı yok

0|0
    0|0
  • uzak dur şerrefsizden

2|1
    0|0
  • Ailene söylemen lazım... :(

0|0
    0|0
  • Ikinizin yaşı ve medeni durumu ne?

0|0
    0|0
  • Soğuk davran dayina o anlar zaten.

0|0
    0|0
  • Söyle tabi bundan büyük sorun mu olur

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • sapıklardan uzak dur

0|0
    0|0
  • dayılar öyle şey yapmazlar ama yapıyorsa git direk söyle ailene

2|0
    0|0
  • Umarim bu bir hayaldir.

0|0
    0|0
  • Bişey yapmaya kalkarsa ailene söyle

0|0
    0|0
  • uzak dur dayından

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 15

• dayıdır sarılır koklar öper. bunlar normal şeyler. bunda cinsel bişe olma ihtimali düşük ama malesef yok değil. sen daha dikkatli tart olayı. kesin emin ol sonra bakılır çaresine.

3|2
    0|0
  • Daha büyük sorun ne olabilir ki? Anlat herseyi

1|1
    0|0
  • Böyle sessiz durup saklarsan belki daha fazla yakınlaşır sana biraz bekle gene aynı sezgileri duyuyorsan evet bunu söylemek çok zor ama ailene bahsedeceksin sonucu ne olursa olsun..

0|0
    0|0
  • onun seni mahfetmesinden daha mı iyi?

0|0
    0|0
  • Sen bunu hissettiysen belkisi falan yoktur, nettir. Öyle bir şeref yoksununa da dayı denmez zaten. Ailenden, samimi olduğun her şeyini paylaştığın bir büyüğün varsa onunla konuş. Yoksa direkt anne babana anlat bu durumu, basit bir mesele değil çünkü. Acele etmelisin.

0|0
    0|0
  • Acık acık konus dayınla sevıyorum derse aılene soylersın

0|0
    0|0
  • İnanamıyorum

1|2
    0|0
  • Uzak dur sürekli

0|0
    0|0
  • söyle bence korkmana gerek yok o mahvolsun sen değil

0|0
    0|0
  • uzak dur sana o derece yaklaşıcak şekilde davranma hatta hiç muhatap olma Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
  • Aynı ortamda da bulunmamaya çalış. Annene söyle

0|0
    0|0
  • hailene söyle

0|0
    0|0
  • Uzak durmaya çalış zor bir durum

0|0
    0|0
  • Bizim burda öz dayısı kendi yeğenine ilgiduyup tecavüz etmeye kalkıp beceremeyince kimseye söylemesin diye öldürdü bu sonu yaşamak istemiyorsan ailene hemen vakit kaybetme söyle

0|0
    0|0
  • Diğer zamanlarda da hep böylemiydi hareketleri yani farklı bir hareketini gördün mü

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;