Bu hocayı şikayet edeyim mi?

Merhaba. Benim kız kardeşim ortaokul sonda okuyor. Ve bir öğretmeni varmış. Buna çok yakın davranıyormuş ve diğer kızların göğüs altına , karnına , beline gibi yerlerine dokunduğunu görmüş. Kız kardeşim ona da aynısını yaptığını sürekli dibine girdiğini söyledi. Öğretmen de evliymiş. Şimdi bu hocayı şikayet mi edeyim? Yoksa art niyeti yok mudur?

Güncellemeler:
Öğretmen yakışıklı. Şimdi kızlar da küçük. Kızların hoşuna gidiyor. Gerçekten sapık mı bu hoca?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bu hoca ne hocası da fiziki temas kuruyor? beden öğretmeni olsa anlarım bir nebze.. empati yaparsak, orta sona giden bir kız neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayacak yaştadır, hepimiz o yaşta olduk değil mi? gerçekten anlattığın gibiyse susmamakta fayda var.

0|0
    0|0
    • Sosyal bilgiler

• Ders anlatıyormuş yanına gelip o anda yapıyormuş

• geçerken sırtına dokunur anlarım, saçına dokunur anlarım ama karnında, göğsünün altında elinin işi ne.. tuhaf geldi bilmiyorum ama yerinde olsam görmezden gelmezdim.

Erkekler Ne Diyor 16

• Okul yönetimi ile konuşun önce, sonuç gelmezse bimer'e söyleyin icabına bakarlar.

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz takip etmekte fayda var bizim beden hocasida ing hocasiyla sevisiyodu klup odasinda

0|0
    0|0
  • Kanıt olmadan bisey yapmayın

0|1
    0|0
  • Okul yönetimine şikayette bulunun durmanız hata

0|1
    0|0
  • ispat edemesen o geri aleyhinde suç duyurusunda bulunur sen zarar göröürsün bir takip et gerçekmi

0|0
    0|0
  • Aklima resim hocam gelmisti kizlar tuvaletine kamera taktirmisti bide ogretmenler odasinda p*rn* izlerken din hocamiza yakalanmisti 😃

0|0
    0|0
  • şikayet edin tabi

0|0
    0|0
  • Şikayet et bence böyle hayvanları

0|0
    0|0
  • Durduğun kabahat göğüs altına dokunmak nasıl bir iyi niyet olsun ki?

0|0
    0|0
  • kanıtla ki görevden alsınlar. yoksa sizin basınız ağrır

0|0
    0|0
  • imkanınız varsa önce bir temiz dövdürün, sonra şikayet edin.

0|0
    0|0
  • şikayet et :D

0|0
    0|0
  • Gerçekten sapık malesef

0|0
    0|0
  • Sapık herife bak küçücük kızlara yapıyor e hiç mi adı çıkmamış okulda ya

0|0
    0|0
    • Adam yakışıklı olunca kızların hoşuna gidiyormuş. O yüzden. Bazı kızlar hatta bana aşık falan da diyormuş. O derece

• İyice sapıttı yeni nesil.

• Bir arkadaşın dediği gibi, kanıtsız olmaz. Mümkünse gizli kamera gibi bir şey yapın.

0|0
    0|0
  • gidin müdürle konusun birşe olmadan böylesapıkları asıcan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu öğrencilere olan sapkınlık nedir? Bu insanların artık işin bokunu çıkarmaya başladı. Kimse artık çocuğunu huzurla okula bile gönderemeyecek mi? Okullarda ders yerine maşallah öğretmenler azgınlıklarını ve terbiyesizliklerini gösteriyorlar. Bu adamların hiç mi kendi çocukları yok. Bu durum ortaya çıkınca kendi çocuklarının yüzüne utanmadan nasıl bakıcaklar.

1|0
    0|0
    • Ben olsam önce o şerefsiz o... ç... bir temiz döver taciz eden yerlerini kırar ondan sonrada ensesinden tuttuğum gibi karakola götürürdüm.

• takipte olun sadece kardeşinin demesiyle değil diğer ögrencilerinde görüşle lazim aleni sormak değil ama o hacayı sevip sevmediklerini ögrene bilirsin riskli durumdikkatli olmak şart olmayan şeyi var gibi lanse etmekde çokkk günah kardeşin ergenlik döneminde onada öyle gelmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Durdugunuz kabahat :/

0|0
    0|0
  • olabilir ama emin ol derim

0|0
    0|0
  • bencede şikayet et

0|0
    0|0
  • Şikayet et bence resmen cinsel taciz