Neden hiç arkadaşım yok bu normal mi?

okulda bir kaç kız kankim dışında yaşadığım yerde hiç arkadaşım yok sorun bendemi yoksa gerçekten kafa dengi insanlar mı bulamıyorum nasıl arkadaş edinebilirim çok yalnız hissediyorum köyde yaşıyorum?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Cekingenlikte var mi kardes? Ben cekingen oldugum zamanlar hep boyle yanlizdim, her yonden iletisimim kopuktu heryonden basarisiz oluyordum cekingenlik yuzunden. Sonra psikiyatriye gittim bastan uygulamalari bende ise yaramamisti , sonra bir test uyguladi Şu an cok iyiyim cekingenligim falan kalmadi artik. Hala o testi evde sakliyorum

0|0
    0|0
    • ne gibi ya anlat ne yaptın arkadaşın var mı kardeşim yardıma ihtiyacım varr

• Hoslantidan fazla duygu hissettin mi dedigimde evet dedin. Hoslantidan fazla olan duygu sevmek oluyor. Sevmektende ust duygu ask. Yani yogunluk olarak 3 e ayriliyor. Senin hangisi oldu hoslanti mi, sevmek mi, ask mi? Bu cok onemli iyi dusunup en dogru kararini soyle kardes

• Yani içten içe hoslanti miydi duygun , veya hoslantidan ust duygu olan içten içe sevmek mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• herkesle arkadaş olma zaten en iyisini yapıyorsun dostum

0|0
    0|0
    • senin kaç tane var benim yaşadığım yerde hiç yok diğer ilçeden okuldan var onnlarda kız 1 tanesi sır tutan diğerleride normal arada konuştuklarım

• yo okuldan ben uyumlu olduğum için herkesle anlaşırım

• o kişilerle okul dışındada görüşüyonuzmu hafta sonu falan okuldan benimde var da konuştugum kişiler ama köyde yaşıyorum ve köyde sıfır evden dışarı çıkmıyorum ders çalışıyo evde hep kardeşimle uğraşıyom habire

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;