Kendimi çok yalnız hissediyorum?

Birçok şeye sahibim ama içimdeki boşluğu bir türlü dolduramıyorum. Kendimi tanımıyorum. Fazla iyiyim bu yüzden hep kaybettim. Yaşama sevincim yok hiç. Beni tek ayakta tutan dini inancım. Önceden cok sosyal biriydim ama son yıllarda içime bir kapandım daha kurtulamadım bu illetten. İnsanlara nasıl davranacağımı bilmiyorum. Ailem var ama ilgisizler. İlgiyi cok seviyorum. Rahat huzurlu bir insan olmak için herşeyimi verirdim. Kimse olmasa bile tek başıma mutlu olmayı başarabilmek. Napmalıyım içimdeki boşlugu huzursuzlugu nasıl doldurabilirim :(

Güncellemeler:
Nasıl tanırım kendimi aslında kendi özelliklerime nasıl odaklanırım. Cidden güzel bir kızım ama bundan başka hiçbişeyim yok hayatta. Ben kimse olmadan da mutlu olmayı başarabilmek istiyorum dostlar :(

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• İçinden geleni yap kendin ol. İçinden kötü olmak geliyosa kötü biri ol. Kasma kendini akisina birak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kitap oku, bisiklet bin, koş vs... Yeni yeni hobiler edin.

0|0
    0|0
    • Kafamdaki takıntılardan yerimden bile kıpırdayamıyorum..

• Haplar daha kötü yapıyo ayakta duramıyorum bu sefer. 3 yıldır geçmiyo inşallah gecer :(

• Yazamıyorum ki

• Seni çok iyi anlayabiliyorum maalesef 😞 aileni değiştiremezsin sabret iyi biriyle evlendiğinde mutlu olacaksın. Oluyorsan okulunu bitir iyi biriyle evlen seninle ilgilenecek biriyle😊 ben inançlı biri olmasam annemi babamı çoktan öldürmüştüm

0|0
    0|0
    • Deme öyle ya naptilar ki böyle diyosun :/

• Herşey ailede bitiyo ya ben buna kanıt getirdim artik. Aileyi de biz secemiyoruz işte. Olur özelden yaziyorum

• Aile çok önemli ama yapabileceğim bir şey yok. 😞 değiştiremem onları. beni azıcık olsun umursamazlar

• ona bende çare bulamadım namaza başlamayı düşünüyorum ama hiç te öyle biri değilim

0|0
    0|0
    • Ben kılıyorum o da olmasa kafayı yerdim heralde. Sadece Allaha baglasam kalbimi hic siknti cekmicem biliyorım aslinda ama istee

• Bu ramazan ayı yenmen için bir fırsat Allah sennle olsun 😊

• inşallah çok saol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• beni Anlatmışsın helal olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;