Sizde böle düşünücek kadar kırıldınızmı?

Sizde böyle düşünücek kadar kırıldınızmı?
sizde böyle düşünücek kadar kırıldınızmı?
ben çok kırıldım hem sevdiklerim hem dost dediklerim çok üzdü beni...

1|1
153

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Bundan daha kötü düşünecek kadar kırılmıştım. Şimdi yavaş yavaş düzeliyorum.

0|0
    0|0
  • yoo insanlardan her kotulugun gelebılecegını bıldıgım ıcın sasırmıyorum, ısabet dıyorum. hazırlıklı olman gerek ruhen. bunu yapmak zorundasın daha cok uzulup kırılmamak adına

1|0
    0|0
  • Benim arkadaslarim var ama dostum olamaz kimse. Bu devirde kimseye dost diyip sirlarimi dertlerimi anlatmam. Nisanlim yeter bana dost da oluyor bana sevgili de..

1|0
    0|0
    • sevindim sevdiğinle dost olabilmene seni sevip hep destek oluyosa başkasına ihtiyaç yok zaten...

• Kesinlikle.. Bu zamana kadar dost dediklerimden hep darbe yedim guvenemiyorum artik kimseye. Hep herkesi kendim gibi gorup iyi sanardim.. bir derdimi anlatirdim guvenip o dert yayilirdi. Iyilik yapardim sirtimdan vururlardi satarlardi iftira atarlardi neler neler ya.. Cok sukur safliktan ciktim degistim bunda biraz da nisanlimin katkisi var sagolsun..

• Bende hep oyleyim insanı bu hale getiriyolar bir de sonra bu kiz neden boyle diyolar artik takmiyorum bende napiyim

1|0
    0|0
  • kırıldımm..

2|0
    0|0
  • Kirildiysakta yapiştirdık kirildiğımız yerden. Yolumuza devam ettik be beybisi...

1|0
    0|0
  • Kırdılar ama iyi ki kırmışlar 8)

1|0
    0|0
  • Evet kırıldım

1|0
    0|0
  • Evet çoğu Zaman

1|0
    0|0
  • @audienceee anlamasalarda biz doğruyuz

1|0
    0|0
  • Cok üzdüler be

1|0
    0|0
  • Kırılmadım.

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • Evet ama ben konusmaktan yanayim icime atarsam ve o fark etmezse daha cok üzülürüm

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;