Yardım eder misiniz?

Arkadaşlar Kelebek Etkisi filmini izlemişsinizdir. Şöyle birşey oldu. Ben dün o filmi izledim. Sonra annem sordu hangi filmi izledin falan diye bende anlattım olayları. Filmde bazı yerlerde hoş olmayan sahneler var tabi ben onları izlerken hem geçtim hemde anneme anlatmadım. Bugünde babam izleyecekmiş filmi adını sordu. Eğer verirsem o sahneleri görecek büyük ihtimal ve bana kızacaklar. Annemgile pek yalan söyleyen biri değilim sizce ne yapmalıyım yani adını unutttum dedim annem şüphelendi

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kelebek diye bir film var onu izledim de kıvır baban onu izlesin. Filmin adı kelebek

0|0
    0|0
  • Kelebeğin Rüyası de sende :)

0|0
    0|0
    • Konusu aynı mı çünkü konusunu anlattım ben de?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kelebek etkisi hos olmayan sahneler dedigin sahne sanirim basrolun universite zamanlarindaki olaylar. Yasin küçük sanirim , endiseleniyorsun kizarlar falan diye. cunku o sahneler turk dizilerinde bile görebileceğimiz sahneler.

0|0
    0|0
    • Yaşım 17. Böyle yatmalar falan var işte. Zaten oraları geçtim ama genede söylememe taraftarıyım ben.

• Ne yalan soyleyeyim pek inanmadim 17 yasinda olduguna. Bende izledim filmi aşırıya kacan sahne yok. Bence söyleyebilirsin.

• Olmadi bos vaktinde kelebek etkisi 2 yi izle. 3 var miydi tam bilmiyorum. Onda yoktur belki bu tarz sahneler onu izledim dersin.

Yükleniyor... ;