Merak ettim, aranızda finansal köle olan varmı?

var mı böyleleri? finansal olarak kölelik yapan vs. ?

0|1
422

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vardır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Merhaba Efendim ben bayan hakimiyetini benimsemiş tamamen pasif erkeğim aidiyetimi sunacağım her dediğini yapacağım dominant sahibemi arıyorum iki bayana bir buçuk yıl kadar kölelik yaptım deneyimim var dilerseniz cd olup bayan kıyafetleri giyiyorum beş ay kadar da finansal kölelik deneyimim de oldu ilgilenir misiniz

0|0
    0|0
  • Ben varım Efendim, sormak istediğiniz bir şey varsa bekliyorum bir buçuk yıl kadar kölelik yaptım deneyimim var

0|0
    0|0
  • burda yapan bırını bılıyorum

0|0
    0|0
  • vardır :D

0|0
    0|0
  • kariyer. net iş ilanlarına bak, genellikle finansal köle arıyorlar

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum köle olmayi evet gercekten saygili seviyeli guvwn ve gizlilik olacaksan elimden geleni yaparim ve ufak tefek bir iki bisi de rica ederim hepsi bu

0|0
    0|0
  • neden merak ettin

0|0
    0|0
  • Hıhı benim mesela. Cok para var

0|0
    0|0
  • paraya mı sıkıştın

0|0
    0|0
  • Yok bacım

0|0
    0|0
  • bir kez yapmıştım

0|0
    0|0
  • Ay cinsel manada olunur gerci hic reel iliskim olmadi ama sanalda yapmistim kole olmustum cinsel manada guzel

0|0
    0|0
    • bence işin içine cinsellik gelince ödeme yaptığın kişi kullanılmış oluyor , buda finansal köleliğe ters

• Ay finansal olarak cok pardon
      Yani zevkine yapilir ama finansal ise girince ne oluyosa olsun zevki kaciyo bence tutkusu kalmiyo

• Köleyim ama finansal olmam herhangi bir görüşme olmadan

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum nedır bu

0|0
    0|0
  • Yok varsa yolla

0|0
    0|0
  • O ne demek ki...

0|0
    0|0
  • Ben varım aslında

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• vardı 6 ay parasını yedım nısanlandım bıraktım hala telefonu bende var zengındı baya

0|0
    0|0
  • Benim kölem var senin var mı yoksa arıyomusun? :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...