Günlük hayatımın %85 lik kısmını (saatlere bölerek hesapladım) tek başıma geçiriyorum. Ve ben evdeyken ummadık bir anda mal mal hareketler yapıyorum başkası görse beni deli zanneder bu delirme sürecim ortalama 40 50 saniye sürüyor ve yine normal halimi alıyorum kendi kendime evde bağırıyorum ''vhoov'' diye sonra amaçsızca müzik açıyorum o müziği dinledikten sonra müzikte tek bir küfür yokken bile beni şehvetlendirecek bişi yokken 31 yapasım geliyor kendimi bazen durduryorum sonra şınav çekiyorum yatakta uyuyamıyorum ayaklarım birbirine sürtüyorum spora gidiyorum 2 saat kalıyorum kalbim ağzıma çıkacak kadar duruyorum eve geldiğim zaman yorulmuyorum bu hareketleri yapınca örneğin bir anda müzik dinliyorum kapatıp kendi kendime o kadar saçma kelimeler kullanıyorum ki trollolo şarkısı söylüyorum bu nasıl bir şeydir sizde böyle oluyor mu bu hastalık mı yardım edin birisine de söyleyemiyorum

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Biraz sosyalles

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normalsin =)) Sen beni görsen haline şükredersin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Korktum senden :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 😂😂😂. Yalnız değilsin. Hemen hepsi var bende. Mesela durduk yere gülerim. Dünden beri uyumadım ve geceden beri gülüyorum.. Normaldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;