Avrupa ülkeleri mi ABD mi?

Yaşam kalitesi olarak Avrupa ama ABD de zenginseniz hayatınız cennet olur. Size hangisi daha iyi yaşamak için

0|3
318

En İyi Kız Görüşü

• Bencede abd ama cok uzak oldugu icin avrupada ingiltere olabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• bence avrupa ülkeleri insanlar daha eşit avrupada.

2|0
    0|0
  • Hangi avrupa ülkesi? Romanyada avrupada, isviçrede. İsviçre dünyanın yaşam standartları en yüksek ülkesinden birisidir. Abd yi hangi ülke ile kıyas ettiğine bağlı.

0|0
    0|0
    • Avrupa ülkeleri derken Batı Avrupa'yı kastettiğim anlaşılır diye düşündüm o yüzden yazma gereği Duymadım. Batı Avrupa ülkeleri ve Abd karşılaştırması bu

• Abd en iyisi

0|0
    0|0
  • Öyle zengin değilim ama abd de güzel yaşanıyor 😆

0|0
    0|0
  • europe

0|0
    0|0
  • Hayallerin ülkesi amerika derler..

0|0
    0|0
  • ABD hayat orda güzel

0|0
    0|0
  • domuzdan post gavurdan dost olmaz

0|0
    0|0
  • abd ;)

0|0
    0|0
  • ABD tabiki... Avrupa 'da sadece norveçe giderim refah düzeyi çok gelişmiş ülke mükemmel seviyede.

0|0
    0|0
    • Batı Avrupa'nın hepsinde refah düzeyi yüksek zaten. Git İsviçre'ye Almanya'ya Hollanda'ya ne biliyim Danimarka'ya hepsi çok kaliteli ülkeler

• Karşındaki hakaretvari konuşmuyosa saldırıya geçmeye gerek yok bence Bu tavırlardan dolayı yok yere kavga çıkar hep

• Kesinlikle çıkyo zaten çok üzücü bir durum :( Teşekkür ederim :(

• ben abd diyorum

0|0
    0|0
  • zenginsen burada değerin olur abd de o kadar değil bence iki yerde hatta en iyisi kanada

0|0
    0|0
  • Norveç , Danimarka gibi ülkeleri seçerdim

0|0
    0|0
  • tabikide amerika. 3017 de ıngiltere birakiyo ab yi

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0
  • İkisinin de...

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük şehirleri baz alırsak ABD ama Avrupa'nım kırsalı bile medeniyken abdnin kırsalı 19 yüzyıl zihniyetinde

0|0
    0|0
  • avrupa

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;