Turkiyede hangi ilde yasamak istersiniz neden?

Turkiyede hangi ilde yasamak istersiniz neden?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ist sariyer de yasamayi cok isterim.

0|1
    0|0
    • Ben istanbukdayken maslakta calisiyordum ve ssriyere surekli giderdim cok guzel biryer

• En guzeli de o salaş balikcilarda oturmak baligini yerken ickini yudumlamak :)

• 😉😉😉

En İyi Erkek Görüşü

• muğla fethiye ölü deniz..

1|1
    0|0
    • Cok guzel yerler ama kışın sıkılırsın

• sıkılmam doğası yeter bana.
      burda bunca kalabalığın içinde yalnızım sıkılıyorum orda yalnız kalmam.. ağaçlar var hayvanlar gökyüzü doğa var deniz var yağmur rüzgar.. :)

• Eyvallah kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Muğla Fethiye

0|1
    0|0
  • Rize

0|0
    0|0
  • İzmir. Çok methedildi. Benimde oraya karşı sevgim arttı. Muğla da olabilir sanırım Güzel köylü dizisindeki yer muğlaydı çok hoşuma gitmişti

0|0
    0|0
    • Mugla dalamanda kisa donem askerim son 15 gunum kaldi. Muglanin en guzel yeri fethiye ardindan marmaris gocek dalyan gelir. Ama izmirmi muglami dersen gecen yaz izmirdeydim kesinlikle emekli olana kadar İzmir eneklilikten sonra marmaris :)

• İzmire bir gidebilirsem gerisine bakarız. Üniyi orda istiyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Van gölü kenarında bir villa yapıp 50 bin metrekare alan içerisinde meyve ağaçları dikerek hem onlarla uğraşıp vakit geçirmek hemde göl kenarı bir huzur sesiz yer İstanbul havasından suyundan uzak rahat ederdim

0|1
    0|0
    • İstanbul'da ağvaya giderim surekli ayni bahsettigin ortam :)

• Yok ya hava aynı değil nemli çok aşırı nemli bir hava nasıl gidecek bende düşünüyorum :)

• Türkiye'nin her yeri güzel ama 3 büyük şehir dışındaki şehirlerde uzun süre yaşayamam. Gezmek için giderim o ayrı ama devamlı olarak kalmam yani. Devamlı olarak kalacağım yer 3 büyük şehirden birisi olabilir. şu an Ankaradayım memnunum

0|1
    0|0
  • Ankara güzel ya ❤️

0|1
    0|0
  • İzmir

0|1
    0|0
  • egede aydın muğla İzmir balıkesir olabilir

0|0
    0|0
  • Diyarbakır