Yolda Karşınıza Putin Çıksa Ne Yaparsınız?

+Yolda Karşınıza Putin Çıksa Ne Yaparsınız?
- Valla yapacak bir şey yok, koşarız yane başka bir şey yapmayız yane, eğer korkulacak bir şey yoksa dururuz.
+ Putinden?
- Hee
+ Nasıl birisi?
- Bilmiyorum hayvan mı insan mı onu da bilmiyorum yane
haahahha :D Ya şu röportajın saflığına bakar mısınız ya.

Peki siz ne yaparsınız? Kafa mı atarsınız yoksa bir kenara çekip konuşur musunuz? Ayrıca şu videoya bakar mısınız seçmece bunlar gülmemek elde değil :)

Ben olsam bir kenara çeker bu şerefsize orta doğudaki akıttığı kanlardan dolayı bir güzel döverdim.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Karşıma putin çıksa elimde ne varsa kafasına geçiririm ha hiçbir şey yoksa gücüm tükenene kadar döverim yani becerebilirsem!! Gebersin o hayvan! Hıyar! Kötü! Cani! Acımasız!! Allah'ım sen affet...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Foto çekilirim

0|0
    0|0
  • hemen bir selfie

0|0
    0|0
  • Putin ortadoğu da kan akıttı demişsin, birtek Suriye'ye girdi, emin ol oraya girmese arap baharının son kalesi Türkiyeydi, Libya mısır Tunus yemen keşke oraya ilk başta gireydinde savaş bu kadar büyümez suriyeliler ülkemize dolmazdı diye sitem ederdim

0|0
    0|0
    • Putin suriye'ye girmeseydi emin ol bu kadar mülteci akını olmazdı. Sivil köylere saldırıp milleti göç etmeye zorluyorlar sen neden bahsediyorsun? O kadar masuma havadan ve karadan bomba yağdırdı hiç mi aklınız yok.

• Rusya ne el nusra'yı - ne ypg'yi ne de daeş'i vuruyor. Rusya'nın yaptığı tek şey Suriyedeki ılımlı muhalifleri vurup esad rejiminin nefes almasını sağlamak, refahlatmak tabi bunun yanında müslüman kanı- türk kanı'da akıtmadan geçmek istemiyor. Haberlerde de mi görmüyorsun masum sivillere havadan bomba yağıyor diye kaç defa tekrar ettiler bu olayları. Esad karadan vuruyor rusya denizden ve havadan. Sivillere yardım etmek isteyen 5 yardım görevlisini bile öldüren bir zihniyet ama bizden daha masum. (bknz. aljazeera.com.tr/.../halepte-hava-saldirisi-5-yardim-gonullusu-olduruldu ) Esad'ın yaptığı sünni nüfusu öldürmek ve azaltmak bu kadar basit. Onun yardakçısı rusya'da ona yardımcı oluyor. Rusya bizim tarih boyunca düşmanımızdır hala daha öyle.

• Suriye de alevi nüfusu 2.5 milyon, Suriye askerlerinin %60-70 i Sünni hükümette bütün bakanlar sünniydi yanlış hatırlamıyorsam, saddam hüseyin ve Esad arap milliyetçisi parti başkanları, yani dindar değil milliyetçi adamlar ikiside baas partisine sahip, alevi Sünni savaşı havasını akp oluşturdu, Reyhanlı'da ki patlamayı biliyonmu Erdoğan Sünni vatandaşlarımız alevi Esad tarafından öldürüldü dedi, ama askeri yazışmalar bombalı el nusra ya ait bir kamyondan dolayı kırmızı alarma geçmişti, hatta bu belgeyi sızdırdı diye bir asker yargılandı, hangi belgeye inanmalıyım, akp nin dediğine mi, sızdırılmış askeri belgeyemi, büyük ortadoğu projesinin bir parçasıydı Suriye, işid el nusra sadece Suriye de yoktur, Libya, Mısır, Somali, Tunus yemen, Irak hepsinde var, hepsinde alevi Sünni kavgası yok, Suriye de 5 sene öncesine kadar olay yoktu, Esad ın gözümü döndü biranda, akp nin politikaları bunlar, saddam sünniydi Kaddafi sünniydi, isyanın sebebi mezhep değil, akp öyle gösteriyor

Yükleniyor... ;