Türkiye' de insanlar neden her konuda aşırıya kaçıyor?

İnsanlar her konuda yobaz. Bir taraf dindar yobazdır diğer taraf laik yobaz, bir taraf ahlak adına baskı yapar diğer taraf ahlaksızlığı meşrulaştırmaya çalışır, bir taraf ataerkildir diğer taraf anaerkilliği getirmeye çalışır, bir taraf Osmanlı hayranı diğer taraf Avrupa manyağı, bir taraf ağır ateist diğer taraf ağır dindar, bir taraf çok zengin bir taraf çok fakir... liste uzuyor.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• taraftarlık böyle bişey b. okunu çıkarıyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çünkü eşşeğin zikinden dolayı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen ortada ol. Akşamları bira aldigimda beni taslayan yok , bayram namazinda camiye gidince cik diyende yok. Ben ortada rahatim. Niye bir tarafa mensup olma kaygisi var anlamiyorum. Tarafsız olmak bu kadar zormu.

1|0
    0|0
  • Sence bu neden oluyor? Çünkü cahillikten millette okuma ve araştırma yok kimse kuranı açıp okumaz yok hacı hoca şunu dedi bunu dedi kimse nutuk okumaz gelir yorum yapar. Peki bu toplumu gerileten kim? Yeşil islam projesini başlatanlar yani muhafazakar taraf. Önceden tartışma programları olurdu şimdi var mı peki? Neden hep yandaşlara 5 dk süre verilirlen karşıt görüşün sesi kesilir veya 1 dk süre tanınır yani bu toplumun böyle olmasına örnek çok. Tarihi konulara gelince şu an osmanlıyı savunan ingiliz desteklilerine b en iyi cevap kuvayi milliye ve kurtuluş savaşıdır bu yüzden yaraları büyüktür planları işe yaramayinca. osmanlı gibi her alanda geri gitmektense bilimi ve modernleşmeyi örnek olan cumhuriyeti tercih ederim

0|0
    0|0
    • Yobazlık denilince neden aklınıza hep İslam gelmek zorunda

• okumuş cahillerde var islamla alakası yok dikkat edersen okuma araştırma yok dedim. Ku'ran'ı Kerim ne der ilk oku der bizde okuma yok ondan bundan duyma hep. Sonra yobazlık denilince neden aklınıza islam gelir dersin

• cunku burasi turkiye

0|0
    0|0
  • Heryer de böyle

0|0
    0|0
  • Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık 😊

0|0
    0|0
  • eğitimsiz

0|0
    0|0
  • Cunku millet olarak irkci bir yapimiz var. genel olarak herseyin irkciligini yapiyoruz takim memleket akraba. bize ait olmayan seylerde bile kavga edebiliyoruz cevremizdekilerle

0|0
    0|0
  • Aşırıyı seviyolar.

0|0
    0|0
  • cok yobazim keske olsem

0|0
    0|0
  • Sen ne istediğini biliyor musun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0