Düğünlerden nefret eden var mı?

Malum düğün sezonu açıldı diyebiliriz. Ben düğünlerden nefret ederim. Gitmem o tepindiğiniz müziklerde genelde duygusallaşıyorum sebebini bilmediğim şekilde. En son ablamın düğünün göz makyajına alerjim olduğunda ağlamıştım birde bunun üstüne ablam evleniyor diye ağlamıştım.
Var mı benim gibi değişik insanlar?

Güncellemeler:
tabi birde oynamayı bilmiyorum oda var :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben. Halay çekmekten nefret ederim hele elinden starbucks bardağı düşmeyen insanlar ankaranın bağlarını duyunca kendinden geçiyorlar ya ölüyorum işte buna

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• abimin dugunune bile gitmedim daha nasıl nefret edebilirim ki

2|0
    0|0
  • düğünlern olumlu yönleride çok. örneğin tüm insanlar biraraya geliyor seç beğen al yapıyosun beğendiğin kızlarla konuşma tanışma imkanı buluyosun beğenirsen görücü usulü istiyosun.. düğünler geleneklerimizde var ve insanlar düğünde görüp begendiklerini akraba çevre vasıtasıyla ayarlayabiiliyoır o yanı iyi

1|0
    0|0
  • Hiç düğünlere gitmem banane abi sanki ben girecem gerdeğe. Annem düğüne gitmeyecem diyince hemen standart cümlesini kullandı, senin düğününe kim gelecek peki zeki... gelmesinler abi umrumda değil 😏

1|0
    0|0
  • Bende gitmem iğrenç apiş arası ve yanmış külotlu çorap kokan düğün salonları iğrenç org müzikleri berbat

1|0
    0|0
  • nefret ederım ve hıc gıtmem

1|0
    0|0
  • bende düğünleri sevmem baş ağrısından başka bir şey değil ayrıca düğüne gelen kızları alıcı gözüyle bakmasından da hiç hoşlanmıyorum

1|1
    0|0
  • bennn bennn :D kaç senedir düğünlere gitmem ablamın düğünü olacak ona gidecek heyecanlıyım :D

1|0
    0|0
  • bende düğünlerden nefret ederim ablamın düğününde bile zor durdum düğünde çalgıyı saçma buluyorum

1|0
    0|0
  • yalnız degilmişim :) Duygusall8k %99 bizde ondan dolayı :)

1|0
    0|0
  • Yorucu ya...

1|0
    0|0
  • Düğünde boy göstermeyi severim ama sırf oynatmaya çalıştıkları için nefret etmeye başladım

1|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum dans etmeyide sevmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Ekonun dibine vurmus mikrofon, yillardr bitmek bilmeyen degismeyen ayni sarkilar, gereksiz yuksek sesi acilms ses sistemi.. ve daha bircok sey. Neyini seviyimki. izledigin bir filmi tekrar tekrar tekrar izlemek gbi bisey

1|0
    0|0
  • Hediye paketi gibi hissediyorum kendimi orda nedendir bilinmez

1|0
    0|0
  • Ben Ben Ben :) :) :)
    çünkü hep tekim. ve oynamayı da sevmiyorum :)

1|0
    0|0
  • sevmek veya sevmemek gıbı bı durumum yok,
    hıc gıtmedıgım ıcın bılemıyorum
    yenıyor mu o

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyprum

1|0
    0|0
  • ben ben ben :D

1|0
    0|0
  • Ben ben bende yaz

1|0
    0|0
  • gitmemeye çalısıyorum ama çok yakın olunca mecbur gidiyoruz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 14

• Nefret etmek değil de, kalabalık ortamları sevmiyorum. Özellikle sesi. O yüzden düğünler benim için bir işkence gibi geliyor :D

2|0
    0|0
  • bir halay çekerim off fenaa

1|0
    0|0
  • Halay çekmeden olur mu hiç kardeş yav :D

1|1
    0|0
  • Kıskandığımdan hoşlanmıyorum ben de.

1|0
    0|1
  • Yakın olmadığı sürece gitmem

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • düğünlerden bende nefret ederim. asosyal olduğumdan sanırım. bana çok sıkıcı geliyor. onca insan olmasına rağmen kendimi orada yalnız hissediyorum. ve hep uykum gelir. sebepsizce dbfsjkdn

1|0
    0|0
  • Ben..

1|0
    0|0
  • Sevmem ama ağlamamda

1|0
    0|0
  • Severim :)

1|0
    0|0
  • Kalabalık ortamları sevmiyorum