Arkadasim sizce bunu neden yapti?

bes senedir samimi oldugum kiz arkadasim var. dostum diye anlatirdim onu baskalarina ve oyle de severdim. işe basladiginda yeni ortam yeni arkadaslar derken hic aramamaya basladi. alt katimda oturuyor bu arada. komsuyuz da.
baslarda arayip sordum pes etmeden, arkadasligimiza kiyamadim. ama sonra bende biraktim aramayi cagirmayi gitmeyi. onbeste bir bir kahve icmeye basladik isyerindeki arkadaslari herseyi oldu. durumu kabullendim ve cekildim kenara.
bugun ortak arkadaslarimizda disarida oturuyorduk. grupta hic samimi olmadigi kizin teli caldi bir baktik o ariyor. kiz acti telefonu. faceye foto koymussunuz bende bugun izinliydim facede gezinirken gordum afiyet olsun demek icin aradim demis konustular ve kapadi.
sonra herkes bana dondu neden seni aramadi küsmüsünuz gibi sorular sordular beni bu sorularla muhattap etti.
eve geldigimden beri basim agriyor. annem git sor diyor. arkadaslarim git sor diyor. ben ordayken neden senede bir konustugun insani aradin de diyor herkes. ben ne diyecegimi bilmiyorum
uzuntuden basima agri girdi ve bu durumdan cok sıkıldim. siz olsaniz napardiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olaya şu açıdan bakıcan ama objektif crvap vermeni istiyorum, bu bahsettiğin kız fiziksel ve yüz olarak senden güzelmi çirkinmi? Ve o kız işe girmeden önce sizin ortamınızda senmi daha popüler önplanda olan biriydin yoksa omu? Anlattıklarından şunu anladım eski ortamızda sen daha popüler ve önplanda ve ondan güzel bir kızdın, buda bu durumu içinde hırs yapmış yani seni kıskanmış, seni hem seviyor ama kıskanıyorda, kıskançlık ve nefret duygusu diğerlerinden daha baskındır, sorularıma objektif cvp verirsen daha sağlıklı bir yorum yapabilirim.

1|0
    0|0
    • ben daha guzeldim ve populerlikmi denir bilmiyorum ama sevilendim evet.

• mesaj kısmını aç ben atarım, seni takip edeyim ordan anlarsın

• tamam takibe al yazicam sana.

En İyi Kız Görüşü

• öyle arkadaş olmaz olsun ya. hiç kendine dert etme. zaten hayatında olmaması gereken biriymiş. bir kalemde seni silebildiyse, sen de arkana bakma.

1|0
    0|0
    • insan en cok verdıgı degere üzülüyor ama haklısın. olmaz olsun.

• bazen insan mesafe koymayı da bilmeli. haketmiyor belli ki verdiğin değeri. ben hep verdiklerimi alamadığım zaman onlardan uzaklaşmayı tercih ettim. o zaman dha da kıymete biniyorsn emin ol simirnas :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Arkadaşın seviyesizlik ve terbiyesizlik yapmış. Yapacağın şey basit aslında. Hak ettiği şeyi yapacaksın, çekeceksin mesafeyi. O da tarihin tozlu raflarında yerini alacak... Bir de sen anlattığın kadarıyla hep verici taraf olmuşsun, yine ne olursa olsun koparmamaya çalışmışsın.
    Ha yok mazinin hatrı var dersen de , kendisine bir görüşme teklifi yap, sonra bu "uzaklaşmalar" neden oldu? sebep nedir. Ben sana bunları gerektirecek bir şey yapmadığıma inanıyorum ama bir de senden duymak istiyorum ne de olsa o kadar zaman paylaştık. dersin

1|0
    0|0
    • beni aradi az once. yirmi gundur gorusmuyoruz alt katimda oturuyor. az once aradi. cunku bugun yaptigi seyin farkinda. ve benim tepkimi olcecek. cunku ben sa/lagim tek akilli o. inmedim. evdeyim dedim.
      geldi. balkona gectik. ben daha agzimi acmadan, ben bugun xi aradim oturdugunuz kafeyi xlerin kafesi sandim. orda degiliz diyince caktirmadim bisey. eger ordayiz deseydi yaniniza ugrucaktim dedi.
      ben daha hicbisey demeden.
      ozaman lafa girdim bende. dedim ki, bizi küsüz sandilar ben varken onu arayip afiyet olsun demen ordakilere ilginc geldi. xide ararsin y yide. bence sorun yok benden izin alacakta degilsin. ama daha oncede artik senin baskalariyla takildigini benimle ise girdiginden beri gorusmedigini soyluyorlardi. ben toz kondurmuyordum. simdi ustune bu olunca ben orda aciklama yapmak durumunda kaldim.

• o kizi aramasinda ne sezdin paylasir misin benimle?

• Şimdi bu arkadaşın o fotoğrafı face'te görüyor, ve arıyor. Sonuçta seni aramıyor. O ortamda olduğunu bildiği halde seni aramıyorda bir başkasını arıyorsa (o ortamda en samimi olarak seni görerek yazıyorum) sen artık onun için önemli değilsin. Birde hiç samimi olmadığı kişi... Ve senin bu fazlasıyla olan iyi niyetini de suistimal etmekte, bu art niyettir.. Sana "amaan ne yaparsam yapayım o gitmez zaten boşver" düşüncesiyle bakarak bir nevi yan cepte dursun diyor. Akşam gelip sana açıklama yaparakta bunu kanıtlamış oluyor... Bir kere O , o iş ortamından kaynaklı şımarmış, havalanmış. Bunlardan dolayı güvenilmez diyorum.

• Acaba onunla ilgilenen birisi olabilir mi? Beni nedense bu dusunce aldi? Sakincali birisi hemde?

1|0
    0|0
    • 😂😂😂😂
      sevgilisi var kendisinin uc yildir. o dedigini anladim ben i ih olmaz😊

• sevgilisi olmasa olabilirdi de. ayrica benim ex ancak beni asik eder kendisine tek sa.. lak benim cunku. o tipiyle benim cevremden kiz dusuremez. bir sa.. lak bendim dedigim gibi.

• deme öyle deme.. Hatalar yapılır arkadaşında bir hata yapıyor, farkına varınca işler geçmiş olacak ama yapacak bişey yok.. insanlar ve seçimleri ne yazık ki böyle , bence üzmeni ve ağlamanı gerektircek bir durum yok.. Ha şu var az çok seni anlıyorum , yaşadıgın surec ve paylısımının oldugu kişi sana Şu an bunları yapan kişi nede olsa.. Sen yine üzme kendini , dooğruluk ve dürütslük her daim geçte olsa kazanır...

• bence salla sorulacak birisi değil bence seni kıskanmış senle işi kalmayıncada bitirmiş arkadaşlığını

1|0
    0|0
  • Bu isler böyle. o kız hiç bj zaman yakının olmamış senin

1|0
    0|0
  • 2 ortam gorunce poposuyla basi ayri oynayanlar bunlar, benim de vardi aynisi isterse 15 senelik olsun ben direk silerim arkama dönüp bakmam

0|0
    0|0
    • sanirim artik selam dahi vermeyecegim.

• Yapman gereken bu, sen neden arama. O neden ona sormadiginin nedenini arasin kendi icinde :)

• ***ime kadar yolu var deyip yoluma bakarım ne ararım ne sorarım :)

1|0
    0|0
  • nUzulmemenitavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Boşver Gitsin.

0|0
    0|0
  • Nasıl dostsunuz siz ya :D

0|0
    0|0
  • kıskançlık çok net. salla gtsin

1|0
    0|0
  • Sana nispet olsun diye onu aramıs belliki. Bilerek veya bilmeyerek canını yakmış olmalisin. En doğrusu gidip konuşman...

0|0
    0|0
    • calisaya baslayinca beni bitiren o. baskalariyla sosyallesip gezen beni asla aramayan o. canini yakan ben miyim? i ih. ben onun biraktigi yerde biraktigi insanlarlayim. ne ortamim degisti ne ben ne de ona olan tavirlarim. habire can yakan o. bu sefer ki yaptigi herkes tarafindan kinandigi gibi bana kendimi asiri degersiz hissettirdi. sanirim artik selam dahi vermeyecegim.

• ise girdi arkadas edindi benden daha sosyal insanlar buldu ve gorusmelerimiz azaldi. ona hicbisey yapmadigima ben eminim. eger kendimde bir hata gorseydim size bu soruyu sormaz ya da yaptiklarina asla uzulmezdim.. ozelestiri yapabilen bir insanim.
      kestirp atmami istemediginiz icin boyle yaziyorsunuz tsekkur ederim size ama kendimi taniyorum. ona hicbisey yapmadigimi da biliyorum. hatta eminim.

• Kararlısın, bu üzücü.. umarım bir yanlis anlama maduru olmaz dostlugunuz.

• Ona dot

0|0
    0|0
  • Bence git güzelce konuş. Derdi neymiş öğren belki o seni yanlış anladı

0|0
    0|0
    • guzelligi haketmiyor ki bir degil iki degil. benim ona asla yapayacagim seyleri yapiyor bana cesaret edebiliyor. kafam cok karisik.

• Tamam sonkez konuş ondan sonra arana mesafeni koyarsın

• vay amnk ne büyük derdin var vah vah vah tüh tüh tüh

0|0
    0|0
  • Sen bu kafayla cok uzulursun daha

0|0
    0|0
  • senin güzelliğini, aklını ve arkadaş çevreni zamanında kıskanmış olmalı o yüzden bunu yapmış...

0|0
    0|0
  • salla ya bir kalemde silerim herkesi takma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni gözden çıkarmış. Hayatı duzene girince gecmisi geride bırakmış. Sen onun için durgun zamanlardaki sığınacak limandın.

1|0
    0|0
    • beni gozden cikarmis anne, dedm az once anneme.
      ayni seyi yazmissin sende.
      artik selam dahi vermeyecegim ona.

• bu aglatip uzen hayatlari guzel giderken onlara deger verenleri unutanlar, birgun mutsuz olur mu?
      ben gercekten kotu biri degilim ama mutsuz olmasini istiyorum.

• Eninde sonunda göreceksin. Denge tersine dönüyor. Sen kazanırken o kaybetmiş olacak. O zaman seni hatırlayacak ve yanaşmaya çalışacak.

• Ben olsam hiç sormam

1|0
    0|0
    • bana kalsa bende asla sormak istemiyorum. beni ezmek icin yaptigi gun gibi ortada. bide konusurken aglicam eminim hic gormesini istemiyorum. ama ben buna sen hayirdir demedigim surece de devam edecek. napsam inan bilmiyorum tansiyonum yuksek Şu an .

• Nekadar da buyutmuşsun gözünde. O kimki ağlayacaksin. Defet başından tek kelime de konuşma. Konusacaksan da bir kaç gün geçsin aklı selim konuş. Gidipte ağlama sakin

Yükleniyor... ;