İçinizi acıtan bir şeyler Varmı?

Çeşke yapmasaydım dediginiz veya çeşke bırakmasaydım.
Mücadele etseydim.
O haketmemişti?
Bir şansı daha hakediyordu?
Bu sevgilinizde olabilir Arkadaşınızda Ananız babanızda veya işçinizde... herhangi biri...
v. s v. s
Varsa paylaşalım arkadaşlar..

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet var. Çok sevmiştim zamanında birisini. Konuşmaya başladık, benimle ilgileniyordu ve bunuda belli ediyordu. Bana değer verdiğini onun için özel olduğumu söyledi. O zamanlar onunla konuşurken arkadaşım dediğim insanlar vardı. Miraç onları tanımıyordu ama onlar Miraç ' ı biliyordu. Birgün bir arkadaşım Miraçla ilgili özel bir şey söyledi. Ilk başta ilgilenmedim ama sürekli kafamda sorular oluşmaya başladı. Bunu Miraça sordum bu olayı. Çok sinirlendi. En nefret ettiği konuymuş onun bu meğer. Bana bağırınca çok darıldım ona. O bana ben ona küstüm. Biryerlerde karşılaştık sürekli. Bazen beni birilerinden koruyordu. Birgün biriyle konuşmaya başladığını duydum haksız olduğumu biliyordum üzülemedim bile. Sonra ise çıktığı kişinin en sevdiğim bana Miraçla ilgili şeyi söyleyen arkadaşım olduğunu öğrendim. Hem sırtımdan bıçaklanmış hem de sevdiğim adamı kaybetmiştim. O kıza güvenmem ise en büyük keşkemdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• Keşke koluma jilet vurmasaydım.

0|1
    0|0
  • Sevgili kadar basit degil

0|1
    0|0
    • Hiç bir yaşanılan basit degildir kendi özelini yaşar.

• Arkadaşım birebir yaşasa şu olmazdı çocugunu çöpe atan annede var onun için hizmetçilik yapan da. Çöp toplayanda var o. puluk yapanda. Her olaya herkes aynı tepkiyimi veriyor. Belki bir milyar farklı açı var.

• İnsan duygusuz ise insan degildir
      Lakin su var ki
      Duygu herkeste var

Beyin nöronlarında sıkıntı yoksa tabi

Velhasıl konuyu canilige veya akilsizliga çekmemek gerek

Duygular özel öznel sana has degildir
      Hic bir insan da sana has degildir

Hic bir yaşanmışlık ta sana has degildir

Saygılar iyi gecele

• cocuk olamamak

0|0
    0|0