Almanya'dan Türkiye'ye gelen türk kızları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Soru aslında gayet net, yurtdışından ÖZELLİKLE Almanya'dan temelli ya da okumaya Türkiye'ye gelen bir Türk kızı hakkında ne düşünüyorsunuz. Doğma büyüme Almanya 😂😄

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• tek gözüyle körler ülkesine kral olmaya geldiğini.

0|0
    0|0
  • daha karşılaşmadık öylesiyle :)

0|0
    0|0
  • türkiyeye okumaya gelenleri idiot olarak görüyorum ama genellede buradaki kızlardan daha güzel tripsiz mantıklı oluyorlar

0|0
    0|0
  • Beat box yapmaya mı geldin diye sorarım önce 😂😂

1|0
    0|0
  • sa lak diyorum. m al diyorum. başkada birşey demiyorum. almanya bırakılıpta türkiye gibi kıytırık yere gelinirmi? bu insanlar gerçekten delirmiş...

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin ama belki o kişilerinde kendilerince bir sebepleri vardır. Zaten benim sorum bunun iyi ya da kötü birşey olup olmaması yönünden değilde bu kızlar hakkında ne düşünüldüğünü öğrenmek içindi. karakter ve kışılık bakımından..

• sadece bayan değil. erkekler içinde aynı şeyler geçerli. karakter insanın fıtratında olan birşeydir. bunun ülkesi, milleti olmaz. edepli adaplı insan dünyanın neresinde olursa olsun yine aynıdır değişmez. kimin ne düşündüğünün bir önemide yok...

• Var 3-5 tane Almanya'dan bayan arkadaşlarım sabaha kadar konuşsunlar ben dinlerim çok hoşuma gidiyor konuşmaları :D

0|0
    0|0
  • Bazıları çok güzel oluyor 😻 Gut , dankee , ich liebe deutch girl 😻😻😂

0|0
    0|0
  • çok rahatlar türk erkekleri onları boğar :)

0|0
    0|0
  • Sınıf arkadaşım öyle birisi ve çok iyi ve nazik bir insan

0|0
    0|0
  • Aileye bagli

0|0
    0|0
    • Bunun aileyle ne ilgisi var?

• Yetisme tarzina gore davranir o yuzden bagli :) ha herseyi kenara birak orada dogmus biyumus bunun izerinden ne dusunursun dersen insan sonucta notr olurum yani

• Beni bulsunlar almanca öğrenmek istiyorum 😄

0|0
    0|0
  • Türke benzemiyorlar... Kültürel olarak Almanlaşmış birçoğu.

0|0
    0|0
    • öylesi de var ama her yurtdışındaki kızında türklüğünü kaybetmiş denilemez ben çünkü birsürü kızlar tanıyorum yabancı ülkelerden geldikleri belli bile olmuyor

• Hepsi değil ama birçoğu kaybetmiş maalesef.

• Biri ile evlenebilirsem hemen geri götürücem almanya'ya otomatikman bende gidicem :D

0|0
    0|0
    • Ama o zaman sen onu almanyaya ya da yurtdışına çıkmak için kullanmış oluyorsun... Bence bu hiç hoş birşey değil.

• Niye ya görücü usulü evlilik gibi düşün sadece evlenmek için evleniyorsun kızı tanımıyorsun gibi bir şey buda yurt dışına çıkmak için evleniyorsun ama bu kızı sevmiycen anlamına gelmiyor :D

• Cahil ordusu

0|0
    0|0
  • kültür farkı var baya zorlanır

0|0
    0|0
  • Aptal olduklarını

0|0
    0|0
  • Ağızları Almancaya çaldığı için şirin ve Seksi

0|0
    0|0