Eşcinselliği nasıl tanımlarsınız?

Gözünüzdeki eşcinsellik algısını nasıl tanimlarsiniz? Ve eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1428

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir insan farkı yoktur benim için onun tercihidir saygı duyarım çok destekçisi olduğum bir durum değil. Bir kaç arkadaşım da var ama çok samimi değiliz en azından ben olmamızı istemiyorum belli olmaz haha.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir canlının hemcinslerine ilgi duyması, doğal ve olağan bir durum olarak düşünüyorum ve öyle de ama ne yazık ki cahilliği nirvana yapmış insanlar hala "hastalık bu, tedavi olsunlar" diye ötebiliyor.

1|1
    0|0
  • Eşcinsellik insanların bir takım yönelimlerinin farklı olması benim gözümde. Bu şey gibi bir şey gitar çalmayı seven ve sevmeyen insan. Yani normal bir şey.

1|0
    0|0
  • aşkın cinsiyeti olmaz çoğu şeyin olmadığı gibi türkiye buna hazır değil ama son birkaç yılda alınan yol umut verici her birey saygıyı hak eder lgbt bireyleri de hak ediyor

1|0
    0|0
  • Hep dediğim gibi "aşkın cinsiyeti olmaz." benim için. Herkes rahatça sevsin birbirini, kimse de rahatsızlık duymasın. Homofobikler tükensin artık.

1|0
    0|0
  • Aha bak şöyle:

https://i.ytimg.com/vi/Des1TAymRmI/hqdefault.jpg

not: Diğer görseller için google'a "Lut kavmi" yazmanız yeterli asffsf

1|0
    0|0
  • insanların kendi düşüncesi beni ilgilendirmez öyle hissediyorlarsa hissetsinler :)

1|0
    0|0
  • Psikiyatrım kucuk hanım ve bu cınsel bırlıktelıklerın çoğu kısılık bozuklugundan doğar
    Tedavıyı kabul edenler normal yaşamlarına donuyor etmeyenler keyfine bakıyor
    Cahil derken haddinizi asmayın
    Bir de her seyı gectim
    Kuran ı Kerim ne derse benm icin dogru o dur !
    He dersenız kı ben musluman degılım o Zaman size hak veririm
    Cahil demeden saygı duyarım...
    Bu yorumu bana cahil diyen hanıma yazdım
    👏🏻
    Diyecek cok soz var ama neyse 😏😏😏😏😏

0|0
    0|0
  • Escinsel arkadasim var 1 2 tane, genelde heteroseksuellerin sahip oldugu sacma trip, kiskanclik vs yok zararsiz tipler. ahah

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Mode bulandirici

0|0
    0|0
  • bayana yakışıyor yine biraz. şöyle diyim bir kadın ve bir erkeğin p. rnosunu izlerken 10 dk içinde tahrik oluyorum.2 lezinkini izlerken 20 dk. ama gay izlersem tahrik olmayı geçtim 3 gün mast. yapmak gelmiyor içimden :/ ama ilgimi çekiyolarmı hayır. senin benim gibi insanlar sadece gayleri seks yaparken izlemek istemem.

0|0
    0|0
  • Beyin israfi

1|0
    0|0
  • Saygi duyuyorum dislamam yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...