Sizler bıkmadınız mı?

ölülerden bıktım, buz dolaplarından, birbirinin aynı olanlardan, taklitlerden, sahtelerden, sanki bir tek onlar acı çekmişlerden, sanki bizden başka herkes mutlulardan, yükünü başkasına yüklemeye çalışanlardan, geçmiştekilerin hırslarını çıkaranlardan, tek kelime tek kelime konuşanlardan, herkesi kendisi gibi sananlardan, içtenliğin ve samimiliğin altında bile utanmadan şüphe arayanlardan, ota boka kırılanlardan sürekli bahane bulanlardan, olanı değil de görmek istediğini görenlerden, ilgi mi hak etmeyenlerden, kendinde halt var zannedip büyüklenenlerden, insanları hor görenlerden, içi kara dışı beyaz olanlardan, zoraki zoraki konuşanlardan, sanki kafasına silah dayamışım gibi davrananlardan, karar veremeyenlerden, öyle laf olsun diye iş yapanlardan bıktım daha çok var ama yazsam ne olacak hiç bişey onuda bildiğim için yazmaktan da bıktım siz bıkmadınız mı ben fazlasıyla bıktım boğulmaya başladım artık, yeter be arkadaş anlayışsız öküzlerden bıktım, bencillerden bıktım.

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bıktım beeee

0|0
    0|0
    • bıktık beee anasını satayım yorulduk usandık artık bir adam olun bir erkek olun bir insan olun diye bağırasım geliyor

• usandık ya

• hadi benim kafam bozuk da sen niye uyuyamadın?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;