Erkeksiz bir dünya barış dolu olmaz mıydı?

Ataerkil düzenli toplumlarda hep savaşlar var. Erkekler güç ve savaş kavramlarına daha yakın. Onlar olmasa dünya daha güzel olmaz mıydı? İstediğimizi yer, içer, giyerdik. Yollardaki tehlikeler yok denecek düzeye inerdi. Laf atan olmazdı. Ne güzel olurdu kısaca.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ataerkil düzeni oluşturan da kadınlar bu tür toplumlarda. Sen ben gibi azınlığın yanında erkek egemenliğinden zevk duyan kadın kitlesi çok büyük, erkekleri de buna kadınlar yönlendiriyor zaten bir nevi kısır döngü. Bu yüzden erkekleri ortadan kaldırmak yerine erkek egemenliğine boyun eğen kadınları ortadan kaldırırsak sorun çözülürdü bence.

3|1
    0|0
    • Onları da yok etmek lazım amaçsız kadın topluluğu

• Onlar yok olursa zaten erkekler de kadınların talebine uymak için düzelecektir zaman içinde, ben bu konuda en büyük suçu onlarda buluyorum.

• Teşekkürler (:

Erkekler Ne Diyor 41

• Bakış açısı doğru, dünya'ya biz erkekler zarar veriyoruz, bütün huzuru biz erkekler bozuyoruz, ama bizsizde olmuyor ki? Şİmdi erkekler olmasaydı taş devrinden çıkamazdınız doğruya doğru.. Erkekler buldu yeniledi herşeyi, dünya düzenini erkekler kurdu. Barış açısından diyorsan evet :D erkekler kavgacıdır dünya için bu konuda gereksiz varlıklarız.

1|0
    0|0
  • Tüm Kadınları K*şar Bilen Erkeklerin En Yakın Akrabası Olan Kızın Serzenişleri..

2|2
    0|0
  • o zaman boyun eğme ataerkil düzene karşı çık. bunu herkesin yapması lazım aslında.

1|0
    0|0
  • Pardon da erkekler olmadan nerenizle çoğalmayı düşünüyorsunuz? Tohum olmadan tarlanını bir anlamı, tarla olmadan tohumun bir anlamı olamaz.

1|0
    0|0
    • Çoğalmayı düşünmüyoruz.

• Pardon da neden çoğul konuşma gereği duyuyorsun ki? Erkek olmayacağına göre sen nasıl meydana geleceksin? Hadi geldin diyelim, diğerleri nasıl gelecek :) Neyse sen yorma şimdi o kafayı.

• cogalmayinca sen süpriz yumurtadan mi cikacaktin?

• yol diye bir şey olmazdı ki pek yiyecek içecek bile olmazdı bence erkekler olmasa metal çatal bile olmazdı elinizle yerdiniz avladığınız canlıyı

0|0
    0|0
  • Ataerkil olmayan bir toplum düzeni hayatta kalmıyor, ne tesadüftür ki. Trollemeye mi çalışmışsın onu da anlamak mümkün değil. Kimsenin laf atmaması çenene vurmuş anlaşılan.

0|0
    0|0
  • Yahu siz kendi aranızda bile dürüst değilsiniz. Hangi barıştan bahsediyorsun..

0|0
    0|0
  • Biz uzaya gitsek de sizi izlesek bir ya. Keşke öyle bir seçenek olsaydı.

Tarih yazılma şeklinde değişiklik olurdu. Bir tane örnek vermek gerekirse:
    Yıl: 2050; X ve Y devleti arasında topuklu ayakkabı savaşı çıktı.
    Silahlar: KPT-18 (Son teknoloji saç baş yolma silahı)...

Aslında çok güzel olurdu. :D

0|0
    0|0
  • Olurduda fazla yasamazlardi

0|0
    0|0
  • Siz kadınlar kardeşleriniz ile bile geçinemiyorsunuz o benim şuyumu giydi bu buyumu giydi o oğlumu kaptı bu şunu aldı ben neden alamıyorum sizin dünyanız zaten sürekli savaş içinde :)

0|1
    0|0
    • Erkekleri sevmiyorum

• İkiz erkek kardeşlerim de pek farklı sayılmaz.

• @depressedvader İstisnalar kaideyi bozmaz kardeşim :)

• Ataerkil düzenlş toplumu da öğrenmişsiniz.
    Takdir ediyorum

0|1
    0|0
    • Sen de okumayı sökmüşsün hayırlı olsun.

• Nahh çok güzel olurdu. Sizin cins daha çok kavgacı daha çok çekememezlik daha çok kıskançlık var sizde. Bayanlardan oluşan bir ülke bir dünya düşünemiyorum semt semt sokak sokak bölünürdünüz siz. Birbirinizi yersiniz be 😁😁

0|0
    0|0
  • ingiltere demir leydi zamanında ufacık bir ada için arjantinle savaştı. Bunun erkeği kadını yok işin içine çıkar girdiğinde doğa da çatışmayan tek bir canlı bulamazsın çünkü yok ;)

0|0
    0|0
  • Ya hayatt toz pempiş olur sonra aranızdan güçlü kezbanlar cıkar bölünür 3. kezban savaşını çıkarırsınız

0|0
    0|0
  • kadınlarda anlaşmaz hikaye bu

0|0
    0|0
  • evet denemekte fayda var

0|0
    0|0
  • dinsiz bir dünya barış içinde olurdu

1|0
    0|0
    • @benaslındayoğumm olmaması için bir sebep söyler misin

• Nerden aldın o bilgiyi demek ki Japonlar doğruyu bulamamis

• @benaslındayoğumm hadi ordan

• Siz kıskançlıktan birbirinizi öldürürdünüz bence. :D

0|0
    0|0
  • Hep kadın gazına gelenler o kavgacılar

0|0
    0|0
  • Erkeksiz bir dünya, kadınsız dünya demektir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 12

• Erkeklerin de kadınların da birbirine ihtiyacı var saçma sapan konusmayin Allah bir düzen yaratmış zaten Rabbim

0|0
    0|0
  • Her ne kadar feminist olsam da ve ataerkillikten nefret etsem de feminaziliğin anlamı yok, önce insanları genellememeyi öğreneceksiniz

0|1
    0|0
  • Kızlar birbirini çekemiyor, çok kıskançlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkekler kadar hırslı ve acımasızlar. Hatta bazen erkekleri daha duygusal ve merhametli buluyorum.
    Toptan insan olmasa en barış dolu dünya olurdu asıl.

0|1
    0|0
  • kadınlarda da kıskançlık çok fazla saç baş kalmazdı herhalde :D

0|1
    0|0
  • Bu defa da kızlar laf atardı :D sanki kızlar çok mu düzgün .

0|0
    0|0
  • Evet ama erkekler bir yandanda dunyayi zevkli kiliyor ve hepsi oyle degil

0|0
    0|0
  • Erkeksiz değil, ataerkisiz dünya daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Olmazdı bence

0|0
    0|0
  • Kadın erkeği tamamlar erkek de kadını bu düşünce yanlis

0|0
    0|0
  • Olmazdı kızlar birbirini yer ya =)

0|0
    0|0
  • Parmağinla hamile kalirdin falan

0|1
    0|0
    • Gerek yok doğa nefes alsın
      Sen parmaklarsın istersen eğer kendini.

• Keşke istediğin olsa da tarak tarak diye ağlarken karşına geçip gülsem😄 Saç taramak için evet tabii. Gerçi 30a merdiven dayamışsın, artık eskisi kadar karışmıyordur saçların?

• Olsun içinde beyin var kafamın, güzel bir şey keşke bu duyguyu tadabilseydin. Yanıyorsun erkeksizlikten sanırım.

Yükleniyor... ;