Asosyal oldum iyice, çok sıkılıyorum ! Ne yapabilirim?

Selam gençler iyi akşamlar 21 yaşımdayım. Liseden beri hep sürekli hayatımla ilgili şikayetlerim olmuştu. Şikayet etmeyi bıraktığım günden beri bana bir şeyler oldu. Evim biraz şehir dışının uzağında, uzakta oturduğum için babam akşamları pek dışarıda olmama geç kalmama müsade etmiyor! Okul dönemimde kendime kapanıp sürekli konser, vize, dershane falan sürekli zamanla koşturmaya başladım. Okulla aram çok iyi notlarım güzel ama nedense arkadaşlarımla hiç vakit geçirmeyi bilmiyorum. Kursa gidiyorum, yüzüyorum ve resim yapıyorum! Ama hep tatil döneminde görüştüm durdum devamı gelmedi. Eskiden çok sıcakkanlıyken şimdi çok donuk bir insan oldum. Kimseye güvenemiyorum. Ah keşke güvensem! Sevdiğim güvendiğim insanlar güvenimi yıktı ve "çıkar" ilişkisi denilen o BERBAT halkanın içindeyim! Çoğunun sevgilisi falan var sürekli çekinir hale geldim sigara alışkanlıkları falan var geriliyorum hiç memnun değilim bu durumdan..! Eskiden sürekli arkadaşlarımla belli yerde buluşur sinemaya yemek yemeğe giderdik şimdi o günleri arıyorum keşke böyle sıkılıp o hatayı yapmasaydım. Tek arkadaşım telefon oldu..! Arkadaşlarımla vakit geçirmek onlarla aramı pekiştirmeye karar verdim şu an da kendimi çok uzaklaştırdım. Ne yapabilirim yardım edersiniz çok mutlu olurum!

0|1
05

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen suçlu görüyorsan kendini mesaj at telefon aç ulaşmaya çalış onlara oturmak dolaşmak istediğini beraber birşeyler yapmak istediğini söyle zor birşey değil kabul ederler etmezler onlara kalmış ama sen denemedikçe bunlar kafanı kurcalar :)

1|0
    0|0
    • Evet. Bende senin dediğin şekilde düşünüyorum! Yarın da devam edicem arkadaşlarımla görüşmeye...

• bende böyle senin gibiyim herkes telde arkadaşı kardeşi akrabasıyla görüşür ben akşama kadar ksde soru görüş işlemi yapmaktan bvaşka brşey yapmıyorum bir kuzenim var ona kıyamam her zaman arar çay kahve içeriz bir kere mesaj attım geri dönen oldu cevaplamayan oldu ama bazen şu yaptığım uzaklaşma işinin doğru olduğunu da düşündürdü bana tabi senin için geçrlimi bunu yapınca görürsün :)

• Eğer İzmir'de oturuyor olsaydim, arkadaş olabilirdim.
    Çikar ilişkisi değil, ben insanlari mutlu etmeyi seviyorum.
    Ben yeterince mutluyum zaten :D

0|0
    0|0
  • Psikolojik

0|0
    0|0
  • durum çok vahim zor düzelirsin sen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!