Niye rahat durmuyonuz olom siz 😸?

Haber siteleri filan kılıcdaroğluna yükleniyorda o adam sonuna kadar haklı 😸 önüne yattı demek sapıklık oldu da somada vatandaşı dövmek şehide kelle demek adamlıkmı oldu 😸 çocuk tecavüzü ve hırsızlığı destekleyen ve hırsızları ülkemize sokanlar önce kendilerini sorgulasın. Onun adı kemal ve onu destekliyorum sonuna kadar 😸 CHP kimsenin dinine karışmaz ayrıca özgürlükçü insanlar böyle işlerle uğraşmaz.😇

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• kanı bozuk şehit babalarıda denmişti, çiftçinin birine ananıda al git denmişti unutmuyoruz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet aynen haklısın bende CHP'liyim bu arada.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Birinin yaptigi yanlis senin yaptigin yanlisi bastirmaz. Kilicdaroglu "onune yatti" demekle bir bayana hic olmayacak bir hakaret etti. Bunu bir baskasi dese neyse de sen bir siyasetcisin, bir uslubun olmali. Gecen gunku konusmasinda da "baskanlik sistemi gelirse kan cikar" demesine zaten bir turlu anlam veremedim. Ataturk"un partisini ne hale getirdi. Zaten videolarla basan gecen bir insan. Chp'ye oy vermekten tamamiyle vazgecirdi beni.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim ne AKP ne CHP nede MHP hiçbiri b, ks yaramıyor, şu an ki CHP Atatürk ilkelerini savunamıyor.

0|1
    0|0
    • Yok meclis konuşmalarını filan dinledim çok iyiler

• Senin kendi kişisel görüşün bana göre iyi temsil edemiyorlar Kılıçdaroğlu CHP ye yakılmıyor saçma sapan gereksiz sözleri ile ondan daha daha iyileri var.

• Evt beni sececkler zati 😸

• Atatürk uyansa ilk chp kapardı bence

1|0
    0|0
  • Gel Mhp de bulaşım

0|0
    0|0
  • anlaşılan chp nin geçmişini bilmiyorsun 97'li

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;