Devlet Bahçelinin Erdoğana sunduğu ''koltuğumu sağlamlaştır al başkanlığı'' düşüncesine nasıl bakıyorsunuz?

Devlet Bahçelinin Erdoğana sunduğu ''koltuğumu sağlamlaştır al başkanlığı'' düşüncesine nasıl bakıyorsunuz?
Sizce de sarayın arka bahçelisi mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Merak Aksener başa gecmesin diye yapilmis büyük bir doneklik ornegidir mhp bir daha ki secime baraji zor gecer bu devlet kalirsa

0|1
    0|0
    • Amaç o zaten ben koltuğumda kalayım da parti binasında gittiğimde çay önüme gelsin de gerisi beni ilgilendirmez düşüncesi

• Adam otururken popona sandalye iten elini open var ona tav olmus memleketin bitisine caresiz ve seyirci kaliyor etkisiz oturan adam ozan arif dogru demis bahceli icin

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında babam ülkücü ve mhpli ben de çok deniyorum ama bahçeli ölmedikçe mhpli olamıcam sanırım.

0|0
    0|0
    • Amaçta o zaten MHPyi baraj altı bırakmak bahçelinin de mhpnin baraj altı kalmasını isteyenlerinde özellikle bu zamanda tam aradığı şey o yakında sandığa gidilecek

• mhp nin baraj altında kalmasını veya kalmamasını halk belirliyo tayyip değil bu 1. Bahçeli zerrer kadar mhp yi temsil etmiyor adam daha konuşmasını beceremiyor bu 2. mhp nin başkanı değiştiğinde konuşalım bunları

• MHPnin baraj altında kalıp kalmayacağını tayyip belirlemiyor ama son zamanlarda açıkca görülen bahçelinin mhpde kalmasını tayyip belirliyor. Nedeni de belli. Neyse hayırlısı dicem ama hayırlısı geç olursa pek hayırlı olmycak ülke için

Erkekler Ne Diyor 1

• Bahçeli zaten gidecek, Başkanlıkta zaten gelecek gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;