Birisiyle çok fena dalga geçiyorum pişman oldum?

Arkadaslar profilime guzel bir kizin resmini koydum mesaj atti baya uzun bir mesaj beni begendigine dair sonra biraz konustuk baska hesabima gectim ondada farkli bir kizin resmi vardi bana gonderdigi mesajin aynisini onada gondermis sonra ben oldugumu soyledim ozur diledi bende fake instagram actim ordan konusuyor simdi ama yalvariyor affet diye fake oldugumu bilmiyor baya takti bana ne yapiyim

Güncellemeler:
Sen iste butun sifrelerimi veriyim dedi simdi sifrelerini almak icin yalani devam ettiriyorum 😄😄
hizliresim. com/Pk8GpN bunun basina http:// bunu ekleyin gormek isteyenler 😄

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ikinizde birbirinizle tsak geciyorsunuz

1|0
    0|0
    • O inandi gibi ya gorsen yalvariyor

• Sanmam sana gicik olmustur eline dusurmek icin yapio azina tukurecek

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahshhshs mal et pişman olsun knk

0|0
    0|0
    • Edicem sifrelerimi veririm istersen diyo mal

• Yok oyle seyler yapmam sonra ben sakata gelirim 😄

• Peki knk 😇😇

• Copy paste yapmis pisman olma en az 100 kiza da aynisini atmistir

0|0
    0|0
    • Evet aynen o yuzden fake hesap acip yalanimi devam ettirdim sinir oldum cunku bide hala yapmadim diyo

• Ksde tanisip instagramdan devam ettik

• dürüst olsa derim bir şans ver olabilir en başta ama yalan ve üstüne hala demedim demesi onu haksız çıkarıyo üstünde durma gitsin

• geçme bir daha

0|0
    0|0
  • seviyorsan git konuş bence

0|0
    0|0
  • vur tekmeyi

0|0
    0|0
  • Size güvenolmaz hep yalan

0|0
    0|0
  • Mustahak

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Kac tane hesap actin simdi toplam?😅 Kiz bu bulunmaz hint kumasi falan mi? Zaten niyeti konustukca belli olur... niye bu kadar ugrastin ki?

0|0
    0|0
    • Biraz karisik ama anlatiyim marifet yapmisim gibi😄 simdi ben bir tane fake hesap acip guzel bir kizin resmini koydum buda seni cok begendim ciddi iliski yasamak istiyorum vs bir suru sey yazmis tamam dedim konustuk sonra sıkıldım diger ks hesabima girdim ordada baska kizin resmi vardi ayni mesaji onada atti kopyalayip yapistirmis resmen dedim ki ben o konustugun kizim dedim inanmadi resmimi koydum bir ozur diliyo yalvariyor affet diye sanki sevgiliydik sonra bende guvenimi sarstin falan dedim buda sen iste butun sifrelerimi veriyim dedi benimde aklima fikir geldi instagram actim fake simdi ordan konusuyoruz olay bu 😄😄

• Iste sifrelerini alicam biraz daha inansin diye 😄

• Kiz gec onu sen ya... bosa kürek salliyorsun...😂

• hesabı dondur :)

0|0
    0|0
  • Fake oldugumu soyledim

0|0
    0|0
  • Dengesiz biri herkese selam veren bir tip salla

0|0
    0|0
  • yalan söylüyor ya inanma abazanın teki