Neden türkiyede yasiyan türk gencleri markays gösterisr cok merakli? ?

Yurtdisinda yasiyan biri olarak gözlemledil birsey var genel anlamda bana mesela bu kadar maasin var su ceptelefonu sana yakisiyor mu diyorlar orda olsam su arabaya binerdim ya da gidip marka kiyafetlere genelde bakiyorlar hangimizin en in olani onu karsilastiriyorlar. Yani para o kadar önemli ki orda bunu anladim adamin parasi olsun tipi olmasin önemli deyil bircok kiz icin. Almanyada öyle deyil insanlar elestirilmez giyimi yüzünden ay sunu su ucuz yerdenmi aldin demezler cok nadir cikar olsada öyleleri

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Cunku marka ve gosteris uzerine dogmuslar. Benim iphone 6 var. Benim bilmem ne gozlugum gibi sacma takintilari ve havalari var. Benim kuzenin dugunu vardi almanyadan kuzen ve kuz arkadasi geldi. Garson yere dustu kir dugununde kimse yardim etmedi o gram turkce bilmeyen alman kuz yardim etti. Onlar da biyle hava atma olayi yok. Kiz guzel biriydi de hicbir kiz o guzelligiyle tenezzul edip yardim bile etmezdi. Sanirim ulkemuzdeki insanlarda asagilanma kompleksi var...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ölelerinden haz almam ki öyle değilim çok şükür pazardan alıyorum salak değilim :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Markays ve gösterisr ne demek?

0|0
    0|0
  • Eminönü Mahmutpaşa collection dan giyiniyorum

0|0
    0|0
  • İşte ne kadar medeniyetten uzağız çok basit ve objektif açıklanmış 👍🏻

0|1
    0|0
  • Şunu mu demek istediniz; Marka gösterişi

Did you mean? Marka Gösterisi

0|0
    0|0
  • Hava atmasini seviyorlar

0|0
    0|0
  • haklısın genel anlamada, insanlar sekilci ambaj on planda

0|1
    0|0
    • Bence cok yanlis kiz taniyorum marka ayakkabi indirime girdi diye daha almiyormus kiz daha 13 yasinda

• 2000 tl lik telefoun var hattında konturu yok gibi uzar gider, bunlar psikolojik sorun aslında

• Senin gibi düsünen veya yaşıyanlar oldugu için mutluyum :)
    Marka'dan uzak oldukları icin marka gösterisi yapmaya calisiyorlar sen israftan kacınarak en iyisini yapiyorsun zaten

0|0
    0|0
    • Dogru olani bu bence neden kendi bütcemi zorlimki onu gecdim zaten heves de yok bende o tür seylere karsi ben ceptelefonu birtane alirim oda dayandigi kadar benimle kalir kiyafet dersen modaya bakmam ben sevdimi bana yakisani alirim

• Sanırım Ruh ikizi gibi birşeyiz Düsüncelerimiz aynı inanırmsn 4s kullanıyorum halen belki sana şaka gelir veya baskasına 6plus var kutusunda hediye geldi meraktan hevesten açmadım bile insanı neyin mutlu edip sevindirecegi belli olmaz ucuz bişeyde olabilir degersiz birşeyde hersey degerli pahali hediyeden ibaret degil yeterki insanın kalbi temiz sevgiye acık olsun

• Hayat benim hayatim ne giyecegiime ne alacagima ben karar veririm nasil yasayacagima onkar sadece konusur

0|0
    0|0
  • Turkiye insanini sevmiyorum bu yuzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İtalyada kalıyorum aynı şey benimde dikkatimi çekti ister marka ister değil hiç dikkat çekmez burda insanlar ama türkiyede gösteriş çok fazla maalesef

0|1
    0|0
  • Cunku insanlarin kafasi sadece gosterise calisiyor turkiyede. Kimse beyninin icindekilerle ilgilenmiyor varsa yoksa son cikan telefon benim olsun. Dert bu.

0|1
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkiye'nin yaşam koşulları almanya gibi değil gormemislikten

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;