Arkadaslar bu zamana kadar tanıdığım Ankaralılar ve o cevreden olanlar nedense hep yobaz ve cok kaba insanlardi?

Sizce bunun nedeni nedir? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|1
311

En İyi Erkek Görüşü

• nerelerinden denk geldiyse artık sana ankaralılar yok mu kaba ve yobaz ankaralı illaki var her memlekette olduğu gibi burda da yobz çok piyasaya uymak adına yobazlık meşhur oldu neyazıkki lakin aramasını bilirsen Ankara da da gerçek beyfendiler bulunur

0|0
    0|0
    • Tabiki vardir zaten herkesi tanıma sansm yok sadece gordklerimden bahsediyorum

• bende sende hata bulmadım zaten sana öyle denk gelmiş demek istedim ama Ankara yobaz bir memleket değildir onu da bilesin

• Anladm

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Oyleler doğru, Kırıkkale Ankara nın insanları aynıdır hemen hemen Eylülden beri burada yaşıyorum 2 ay sonra neyse ki geri dönüyorum İstanbula..

0|0
    0|0
    • Evet o cevrenin insanları cok farkli herseyiyle iyi yanlari da vardir tabiki iyilik kötülük degil mevzu ama hic bana göre değil

• bende ankarada aynı ızlenıme kapıldım. bir beyefendi hanfendi durumları yok acıkcası

0|0
    0|0
  • Aynen ankatanin insani baska bisey.. mutant gibiler

0|0
    0|0
  • Sen Ankaralı tanımamışsın o zaman

0|1
    0|0
    • Ankaralı herkesten bahsetmiyorum zaten ciddi anlamda o kültürde yetisen birinden bahsediyorum nedense cok kabalar

• ben Ankaralıyım üzgünüm sizin gibi düşünmüyorum

• Bilmiyorum herkes ayni olmaz tabi

• yanlık kişilere rast gelmissin

0|0
    0|0
  • ankaralıyım memnunum kendimden ve insanından :)

0|0
    0|0
  • Kulturleri tarihleri oyle malesef bu gune gelmis

0|0
    0|0
  • Sna kısmen katılıyorum lakin genelleme yapman yanlış bende bir angaralıyım

0|0
    0|0
    • Yok herkesten bahsedemem ama sanki o kültürde yetisip büyüyenler öyle bana öyle geliyor

• Gel bu yana..

0|0
    0|0
  • Ankarada İstanbul'da görmediğim kadar götü açık gördüm hatta çoğu elbise giymeyi unutmuştu o derece gerçekten çok yobazlar

0|0
    0|0
    • Ne diyorsun ya

• İstanbuldan daha rahat Ankara dakiler sana yobaz ları denk gelmiş diyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankaralilaron cogu demeyelimde birkactane kaba arkadasimkz varr size onlar denk gelmis olabilir :)

0|0
    0|0
  • Ay sen kesin çok elit görgülüsündür

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;